خانه / دسته‌بندی نشده / کی روش: هیچ وقت نمی بازیم

کی روش: هیچ وقت نمی بازیمبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال؛ «کارلوس کی‌روش» درباره دیدار فردا (سه شنبه) تیم ملی فوتبال ایران برابر الجزایر، اظهار کرد: در این بازی فرصت خوبی داریم تا بازیکنان جدید را محک بزنیم و به آنها زمان بدهیم تا تجربه کسب کنند.
وی با بیان اینکه تجربه در فوتبال خریدنی نیست، ادامه داد: هیچ فردی نمی‌تواند تجربه بین‌المللی را بخرد، بنابراین دیدارهای تدارکاتی بین المللی مورد نیاز است.
کی روش با اشاره به اینکه در فوتبال قدم جادویی وجود ندارد، توضیح داد: برای کسب تجربه، فرصت و زمان نیاز است و این برنامه‌ای است که در مدت زمان کوتاه فعلی برای بازیکنان تیم ملی در نطر گرفته ایم. می‌خواهیم به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم، روحیه لازم برای حضور در جام جهانی را افزایش دهیم و ارتباطات خانوادگی درون تیمی را بالاتر ببریم.
وی افزود: نتیجه همیشه جزئی از فرآیند یادگیری است. پایه و اساس زندگی بر موفقیت و پیروزی شکل گرفته است، اما این را بدانید که ما هیچ وقت نمی‌بازیم. یا می‌بریم یا یادمی‌گیریم.
کی روش در خصوص دیدار با الجزایر که با وجود نرسیدن به جام جهانی 2018 از بازیکنان نامداری سود می برد، گفت: چالش بزرگی است که می‌توانیم این بازی را انجام دهیم. در جام جهانی 2014 تنها تیمی که به معنای واقعی آلمان را به دردسر انداخت و باید آلمان را شکست می‌داد، همین تیم الجزایر بود.
کی‌روش افزود: همه چیز از قدرت و پتانسیل الجزایر حکایت دارد. آنها در حال حاضر می‌خواهند تیمشان را برای جام جهانی بعدی و جام ملت‌های آفریقا بازسازی کنند.
تیم ملی فوتبال ایران در ادامه دیدارهای تدارکاتی خود از ساعت 20 و 30 دقیقه فردا در اتریش به مصاف تیم ملی الجزایر می رود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**3783**1597انتهای پیام /*


درباره gohari