خانه / دسته‌بندی نشده / کاله مازندران پیروز بزرگ هفته بیستم لیگ برتر والیبال ایران لقب گرفت

کاله مازندران پیروز بزرگ هفته بیستم لیگ برتر والیبال ایران لقب گرفتدیدار تیم های کاله مازندران و شهرداری تبریز در چارچوب هفته بیستم این مسابقات یکشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل برگزار شد و در بازی پرهیجان شاگردان ‘ بهروز عطایی’ با نتیجه 3 بر 2 میهمان مدعی خود را با شکست بدرقه کردند.
شاگردان ‘ عادل بناکار’ در تیم شهرداری تبریز ، 2 ست نخست این مسابقه را طوفانی آغاز کردند و با پیروزی( 25 بر 22 )و( 25 بر 21 ) برابر کاله مازندران ، سالن ورزشی پیامبر اعظم و حدود سه هزار تماشاگر آملی را وادار به سکوت کردند.
سرمربی تیم کاله مازندران در ست سوم این دیدار با یک تعویض جریان مسابقه را یک طرفه به نفع تیم خود تغییر داد.
کاله که در این ست کاملا متحول شده بود ، با حمایت تماشاگران خودی ، ست های سوم تا پنجم را به ترتیب با امتیازهای( 25 بر 17)،( 25 بر 22 )و( 16 بر 14 ) به سود خود تمام کرد و سیزدهمین پیروزی این فصل خود را در کنار هواداران پرشور آملی و انتقام بازی رفت برابر تیم شهرداری جشن گرفتند.
این دیدار با 142 دقیقه زمان ، طولانی ترین مسابقه هفته بیستم لیگ برتر بود که حدود سه هزار تماشاگر نیز از آن دیدن کردند.
‘حمید راهجردیان’ و ‘میثم پارسه’ داوران اول و دوم این مسابقه و ‘ محمد حسن خوشدل’ و’ احمد دامغانی نژاد ‘نیز ناظران سازمان لیگ و کمیته داوران این دیدار بودند.
** زنده شدن امیدهای ساری 21 برای صعود به مرحله حذفی
همچنین تیم والیبال ساری 21 در دیداری بیرون از خانه در گنبد موفق به شکست 3 بر صفر میزبان خود تیم هاوش این شهر شد تا همچنان برای کسب سهمیه حضور در مرحله پلی آف امیدوار بماند.
تیم ساری21 با کسب 3 امتیاز این بازی درحالی با 17 امتیاز درمکان یازدهم جدول رده بندی این مسابقات قرار گرفت که در دو هفته باقی مانده مرحله مقدماتی این مسابقات رقابت نزدیکی با سه تیم شمس ، هاوش گنبد و شهرداری ارومیه برای کسب یک سهمیه باقی مانده در مرحله حذفی خواهد داشت.
مازندران با دو تیم کاله مازندران و ساری 21 در رقابت های امسال لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور حضور دارد.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


درباره gohari