خانه / دسته‌بندی نشده / پیکان در کورس کسب سهمیه آسیا باقی ماند

پیکان در کورس کسب سهمیه آسیا باقی ماندبه گزارش ایرنا؛ شاگردان مجید جلالی در تیم پیکان در چارچوب رقابت های هفته بیست و ششم لیگ برتر در ورزشگاه پاس قوامین میزبان شاگردان منصور ابراهیم زاده از تیم سپاهان بودند که این دیدار را با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان رساندند تا به کسب سهمیه آسیایی همچنان امیدوار باشند.
مهدی شیری تنها گل این دیدار را در دقیقه 4 به ثمر رساند و برتری تیمش در این دیدار را رقم زد.
پیکان با این برد 44 امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد و به لطف تفاضل گل مناسب تر بالاتر از تیم سایپا قرار گرفت.
شاگردان جلالی برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا جدال دشواری با شاگردان علی دایی در تیم سایپا دارند.
مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست مطبوعاتی پیش از این دیدار، از مصدومیت و محرومیت شش بازیکن اصلی تیمش خبر داد و عنوان کرد: برای کسب برتری در این بازی از بازیکنان جانشین که در طول تمرینات هفته گذشته عملکرد مطلوبی داشتند استفاده خواهیم کرد و به برد در این دیدار می اندیشیم.
منصور ابراهیم زاده سرمربی تیم فوتبال سپاهان نیز دیدار امروز تیمش مقابل پیکان را به دلیل اینکه حریف برای کسب سهیمه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کند را سخت و دشوار خوانده بود.
پیکان در دور رفت لیگ هفدهم نیز تیم سپاهان را با همین نتیجه شکست داده است.
ترکیب تیم فوتبال پیکان:
پیام نیازمند، امیرحسین صادقی، حجت حق وردی، علی حمودی، آرمان قاسمی، مهدی شیری، ماهان رحمانی، امیر روستایی، آرفنگ دافه، مهدی مومنی و فراز امامعلی.
ترکیب تیم فوتبال سپاهان:
ابراهیم عالمه، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، حسن جعفری، سعید آقایی، عزت‌الله پورقاز، علی کریمی، رضا دهقانی، مهرداد محمدی، ساسان انصاری و مهدی شریفی.
سعید رحیمی مقدم قضاوت این دیدار را عهده دار بود و یک بازی کم برخورد را قضاوت کرد. او در این دیدار تنها یک بار از کارت زرد استفاده کرد و با نشان دادن آن به پیام نیازمند سنگربان تیم پیکان او را جریمه کرد.
ورزشی.**9144**1597انتهای پیام /*


درباره gohari