خانه / دسته‌بندی نشده / پیشکسوت سرخ پوشان: پرسپولیس شانسی برای صعود ندارد

پیشکسوت سرخ پوشان: پرسپولیس شانسی برای صعود نداردتیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، سه شنبه شب گذشته مقابل تیم فوتبال الهلال عربستان با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد. این دیدار به میزبانی تیم الهلال و در ورزشگاه «محمدبن زاید» امارات برگزار شد.
غلامرضا فتح آبادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا گفت:در بازی مقابل الهلال اصلا روز پرسپولیس نبود و حواشی طارمی و بسته شدن پنجره نقل و انتقالات روی کار بازیکنان بی تاثیر نبود.
وی ادامه داد: یکی دیگر از مشکلات پرسپولیس نداشتن آنالیز دقیق از الهلال بود و کادرفنی پرسپولیس باید توانایی فنی هر بازیکن را مجزا مورد بررسی قرار می داد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از 10 نفره شدن الهلال بازیکنان پرسپولیس کار را برای رسیدن به تساوی بسیار راحت دیدند و همین مساله باعث شد 2 گل دیگر هم دریافت کنند.
فتح آبادی در رابطه با نبود مهدی طارمی و تاثیر آن در شکست مقابل الهلال گفت: غیبت او شوک بزرگی به تیم وارد کرد اما نباید فکر کنیم اگر او در بازی با الهلال حضور داشت پرسپولیس به برد می رسید.
وی افزود: البته تمام این مسایل دلیلی برای برخورد نکردن با طارمی نیست و از هدایتی که پولی را بابت گرفتن رضایت نامه به طارمی داده می خواهم از این بازیکن شکایت کند تا تکلیف این مساله مشخص شود.
وی ادامه داد: طارمی با بیش از 40 میلیون هوادار طرف است و به اعتقاد من باید با او برخورد کنند تا درس عبرتی برای دیگران شود. امیدوارم مدیرعامل باشگاه نیز درمقابل این مساله کوتاه نیاید.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی ××9118××1440
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


درباره gohari