خانه / دسته‌بندی نشده / پیروزی کاله آمل و شکست سارویه در هفته ششم والیبال لیگ برتر

پیروزی کاله آمل و شکست سارویه در هفته ششم والیبال لیگ برتربه گزارش خبرنگار ایرنا ، در این 2 دیدار تیم سارویه با نتیجه 3 بر صفر در برابر تیم سوم جدول این رقابت ها شهرداری ورامین در سالن سید رسول حسینی شکست خورد و کاله آمل در سالن خانگی تیم پایین جدولی خاتم اردکان یزد را با پیروزی 3 بر یک بدرقه کرد.
** تیم سارویه
تیم والیبال لیگ برتری سارویه که در آستانه شروع رقابت های لیگ برتر والیبال با انصراف تیم سازمان عمران شهرداری جایگزین این باشگاه شده و در سرگردانی حامی مالی پا به رقابت های سخت نیم فصل اول گذاشت ، در زمین خانگی در سید رسول حسینی به چهارمین شکست از 6 دیدار این رقابت ها تن داد.
تیم سارویه با وجود این که بازی را در ست اول خوب شروع کرده بود در پایان در 3 ست پیاپی بازی را به حریف خود شهرداری ورامین واگذار کرد تا از 6 بازی اخیر با کسب 9 امتیاز نتوانند تا این جای کار در رده نهم جدول قرار گیرد.
هم اکنون از 6 هفته رقابت های والیبال لیگ برتر سارویه با 7 امتیاز در رده نهم جدول و شهرداری ورامین پس از رده سوم جدول قرر دارد.
** برد آمل در خانه
کاله آمل دیگر نماینده مازنی ها در رقابت های والیبال لیگ برتر که سابقه چندین ساله و حتی کسب قهرمانی را در این رقابت ها در کارنامه اش دارد، هفته ششم در سال پیامبر اعظم شهر هزار سنگر آمل، میزبان خاتم اردکان یزد بود که یاران بهروز عطایی که همزمان سرمربی تیم ملی جوانان ایران را بر عهده دارد، توانستند این دیدار را با نتیجه 3 بر یک به سود خودشان خاتمه دهند.
تیم کاله آمل با این برد از در هفته ششم با یک بازی کمتر نسبت به سایر تیم ها با 3 برد و 2 شکست در پنج بازی اخیر با کسب 9 امتیاز در جمع 6 تیم اول جدول قرار گرفت.
کاله مازندران که با پیروزی هفته پنجم برابر رعدپدافندکاشان با انگیزه به این دیدار خانگی آماده بود،ست نخست مسابقه را برخلاف دیدگان حدود هزارتماشاگر آملی با نتیجه ۱۹ بر ۲۵ واگذار کرد.
شاگردان بهروز عطایی در تیم کاله مازندران در ادامه و با تغییر ترکیب و جابه جایی نفرات، ست های دوم، سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج( ۲۵ بر ۲۰ )، (۲۵ بر ۱۹ )و (۲۵ بر ۲۲ ) پیروزی را به نفع خود رقم زدند .
تیم کاله مازندران با کسب سه امتیازاین بازی خانگی، 9 امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده بندی این مسابقات صعود کرد.
حمید راهجردیان به عنوان داور نخست به همراه، ‘محمدرضا آقایی’ داور دوم قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.
محمود کشفی ناظر سازمان لیگ و اسماعیل صباغ بعنوان ناظر داوری ،این دیدار را قضاوت و نظارت کردند.
در رقابت های والیبال لیگ برتر 12 تیم حضور دارند که بانک سرمایه با 18 امتیاز در رده اول، شهرداری تبریز با 16 امتیاز دوم و شهرداری ورامین با 11 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارند و کاله آمل نیز با این برد با وجود اشتراک در کسب 9 امتیاز با 3 تیم دیگر لیگ برتری به دلیل پوِئن و معدل بیشتر در رده چهارم جا خوش کند.
هم اکنون تیم های کاله آمل،پیکان تهران؛ شهرداری ارومیه و سایپا تهران 9 امتیازی هستند که دررده چهارم تا هفتم قرار دارند.
خبرنگاران : حسین فلاحتی و مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654/7327انتهای پیام /*


درباره gohari