خانه / دسته‌بندی نشده / پنجعلی: طاهری باید در روزهای سخت هم کنار پرسپولیس بماند

پنجعلی: طاهری باید در روزهای سخت هم کنار پرسپولیس بماندمحمد پنجعلی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در رابطه با احتمال خصوصی شدن سرخابی ها، گفت: خصوصی شدن پرسپولیس و استقلال اتفاق بسیار خوبی است اما به شرطی که فوتبال ایران حرفه ای شود؛ خصوصی شدن این دو باشگاه در شرایطی که فوتبال ما آماتور است، آسیب زننده خواهد بود و باید ابتدا فکری به حال فوتبال کشور کنیم.
وی ادامه داد: برای حرفه ای شدن فوتبال ابتدا باید بتوانیم حق پخش را به آنها واگذار کنیم تا بتوانند روی پای خود قرار بگیرند.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: وزیر ورزش به خوبی از شرایط فوتبال شناخت دارد و همین که این تصمیم گرفته شده است، به سود فوتبال ایران خواهد بود.
پنجعلی در رابطه با استعفای طاهری از مدیرعاملی پرسپولیس، تصریح کرد: پرسپولیس در شرایط سخت امروز به او نیاز دارد و او هم باید بماند و تیم را از این شرایط خارج کند.
وی در خصوص شرایط پرسپولیس، تصریح کرد: شرایط تیم خوب است و مطمئن باشید اگر حواشی به پرسپولیس لطمه نزند با اختلاف قهرمان خواهیم شد.
پنجعلی افزود: پرسپولیس تیم پرهواداری است و ایجاد حواشی برای چنین تیم هایی کار سختی نیست و به اعتقاد من بازیکنان نباید اسیر این حواشی ها شوند. برانکو تا اینجای کار به خوبی حواشی را کنترل کرده و باید از این پس به همین شکل پیش برود.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با بازی های دوستانه این تیم، گفت: بازی های خوبی برای تیم ملی درنظرگرفته شده است اما امیدوارم کم کم به مصاف حریفان قدرتمند تر برویم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1834
خبرنگار: سید جواد بشیری** انتشار: ناهید شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari