خانه / دسته‌بندی نشده / پایگاه های انتقال خون ایلام آماده خونگیری از عزاداران حسینی است

پایگاه های انتقال خون ایلام آماده خونگیری از عزاداران حسینی استکمال میرزایی روز جمعه در گفت و گو خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بنا بر سنت هر ساله پایگاه انتقال خون استان ایلام همزمان با پایگاه های انتقال خون سراسر کشور از شب تاسوعا اقدام به خونگیری از مراجعه کنندگان می کند و این روند تا ظهر روز عاشورا ادامه دارد.
وی افزود: مراجعه کنندگان و عزادارانی که نذر اهدای خون دارند از همه گروه های خونی از امشب با مراجعه به پایگاه انتقال خون نسبت به اهدای خون خود اقدام کنند.
میرزایی یادآور شد: اهداکنندگان در نوبت صبح از ساعت هشت تا 12 ظهر، در نوبت عصر از ساعت 14 تا 18 و 30 دقیقه غروب و نوبت شب هم از ساعت 20 تا 12 نیمه شب با مراجعه به پایگاه انتقال خون نسبت به اهدای خون و ادای نذر خون اقدام کنند.
وی با توجه به میزان استقبال مردم و حضور آنها پایگاه انتقال خون در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در سال های گذشته، ابراز امیدواری کرد، امسال نیز این پایگاه شاهد حضور جمعیت زیادی از عزاداران حسینی برای اهدای خون باشد.
شنبه و یکشنبه هفته آینده آئین های عزاداری تاسوعا و عاشورای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف استان ایلام برگزار می شود.
خبرنگار: زهرا موسوی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7172/6119انتهای پیام /*


درباره gohari