خانه / دسته‌بندی نشده / هفت مدال نمایندگان پرورش اندام ایران در رقابت های جهانی

هفت مدال نمایندگان پرورش اندام ایران در رقابت های جهانیبه گزارش روز دوشنبه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در روز پایانی مسابقات جهانی 2017 پرورش اندام محسن صمدی نماینده فوق سنگین وزن کشورمان توانست سکوی قهرمانی را از آن خود کند و در رقابت با قهرمانان تمام اوزان عنوان اولی را از آن خود کند.
همچنین حسین کلاته نماینده دسته وزنی 95 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. مهدی حیدری ملی پوش سبک وزن کشورمان روز گذشته در دسته وزنی 70 کیلو گرم اولین مدال طلای پرورش اندام را بدست آورد.
حامد محود عینی در وزن 85 کیلو گرم و مهدی قنواتی وزن 90 کیلو گرم در سایه قهرمانی ایستادند و مدال نقره را بر گردن آویختند. همچنین اولین مدال نقره پرورش اندام ایران را داود شکراله روز گذشته در وزن 80 کیلو گرم بدست آورد.
مظاهر تابانی ملی پوش وزن 100 کیلوگرم کشورمان در اولین تجربه جهانی خود موفق به اخذ مدال برنز هفتاد و یکمین دوره از رقابت های جهانی اسپانیا شد.
رقابت های جهانی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک به میزبانی بنیدورم اسپانیا 11 تا 15 آبان برگزار شد. تیم ملی ایران در رشته پرورش اندام با هشت ورزشکار، در بادی کلاسیک با پنج نفر و در رشته فیزیک با سه ورزشکار در این مسابقات شرکت کرده بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293**
تنظیم :محمد طاهری* انتشار:علی خورسندیانتهای پیام /*


درباره gohari