خانه / دسته‌بندی نشده / هتل های سن پترزبورگ 23 روز مانده به جام جهانی پر شد

هتل های سن پترزبورگ 23 روز مانده به جام جهانی پر شدبه گزارش روز سه شنبه ایرنا، مقامات این کمیته پیش بینی کرده اند که در مجموع 400 هزار نفر در طول جام جهانی فوتبال از سن پترزبورگ بازدید کنند.
اکثر این افراد را تماشاگران و طرفداران فوتبال و تیم های شرکت کننده در این مسابقات تشکیل خواهند داد.
یک هزار و 186 هتل با بیش از 40 هزار اتاق در سطح شهر سن پترزبورگ طبقه بندی شده اند.
کمیته گردشگری سن پترزبورگ همچنین اعلام کرد که فنلاند پیشنهاد کرده است که از هتل های مناطق مرزی این کشور با روسیه برای ارائه خدمات به افرادی که در دوره مسابقات جام جهانی به سن پترزبورگ سفر می کنند، استفاده شود.
فنلاند برای این منظور تعداد اتوبوس های بیشتری را در مسیرهای منتهی به سن پترزبورگ اختصاص داده است.
کمیته گردشگری سن پترزبورگ در اطلاعیه ای اعلام کرده است که افراد علاقه مند به سکونت در چادر می توانند در حومه سن پترزبورگ این کار را انجام دهند.
همچنین مهمانخانه هایی در شهر سن پترزبورگ وجود دارد که در هر اتاق آن تا شش تختخواب قرار دارد و با پرداخت مبلغی حدود 700 روبل (10 یورو)، می توان برای یک شب در آن ماند.
در سن پترزبورگ همچنین می توان آپارتمان ها را برای یک یا چند شبانه روز اجاره کرد.
براساس گزارش رسانه های روسیه، این آپارتمان ها نیز رزرو شد هاند و تنها آپارتمان هایی در مناطق حاشیه ای سن پترزبورگ باقی مانده اند که اجاره نرفته اند و قیمت اجاره آنها 30 تا 40 یورو است.
هفت مسابقه جام جهانی در سن پترزبورگ برگزار خواهد شد که چهار بازی در مرحله گروهی است و این بازیها به ترتیب زیر هستند:
روز 15 ماه ژوئن (25 خرداد ماه) ایران با مراکش
روز 19 ماه ژوئن (29 خرداد ماه) روسیه با مصر
روز 22 ماه ژوئن (یکم تیر ماه) برزیل با کاستاریکا
روز 26 ماه ژوئن (پنجم تیر ماه) آرژانتین با نیجریه
بیست و یکمین دوره جام جهانی فوتبال از 24 خرداد تا 24 تیرماه سال 97 در 12 ورزشگاه در 11 شهر روسیه برگزار خواهد شد.
شهرهای مسکو (ورزشگاه های لوژنیکی و اوتکریتیه آرنا)، سوچی (ورزشگاه المپیک فیشت)، ولگوگراد (ورزشگاه مرکزی)، روستوف-نا-دونو (ورزشگاه روستوف آرنا)، قازان (کازان آرنا)، سارانسک (ورزشگاه موردوویا آرنا)، سن پترزبورگ (ورزشگاه کرستوفسکی)، سامارا (ورزشگاه سامارا)، نیژنی نووگوراد (ورزشگاه نیژنی نووگورود)، یکاترینبورگ (ورزشگاه مرکزی) و کالینینگراد (ورزشگاه کالینینگراد) 11شهر میزبان جام جهانی 2018 هستند.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از 32 تیم حاضر در این رقابت ها در گروه مرگ با اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه شده است.
ایران در اولین دیدار خود باید 15 ژوئن (25 خرداد 97) ساعت 18:30 به وقت ایران در ورزشگاه سن پترزبورگ برابر مراکش به میدان برود.
ملی‌پوشان ایران در دومین دیدار ساعت 21:30 روز 20 ژوئن (30 خرداد 97) در ورزشگاه کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی 2010 می‌روند و در نهایت در سومین بازی خود در ساعت 21:30 روز 25 ژوئن (4 تیر 97) در سارانسک با یاران کریستیانو رونالدو پرتغالی مدافع عنوان قهرمانی اروپا دیدار می کنند.
اروپام*391* 1346 **1908انتهای پیام /*


درباره gohari