خانه / دسته‌بندی نشده / هاینکس گام نخست را برای بایرن مونیخ محکم برداشت

هاینکس گام نخست را برای بایرن مونیخ محکم برداشتبه گزارش ایرنا؛ در این دیدار که از هفته هشتم این رقابت ها و در ورزشگاه آلیانس آره نا برگزار شد، شاگردان هاینکس از تیم فرایبورگ پذیرایی کردند و این تیم را درپایان با نتیجه 5 بر صفر شکست دادند و به نوعی بعد از رفتن آنجلوتی عقده گشایی کردند.
«شاستر» بازیکن تیم فرایبورگ در دقیقه 8 گل به خودی، «کینگزلی کومان» در دقیقه 42، «یاگو آلکانترا»در دقیقه 63، «رابرت لواندوفسکی» در دقیقه 76 و «جاشوا کیمیچ» در دقیقه 90 برای باوارایی ها گلزنی کرده و سه امتیاز این دیدار خانگی را از آن تیمشان کردند.
تیم بایرن مونیخ با کسب هر سه امتیاز این دیدار 17 امتیازی شد و همچنان در جایگاه دوم جدول رده بندی این رقابت ها پس از دورتموند 17 امتیازی باقی ماند، فرایبورگ نیز با 7 امتیاز در رده پانزدهم به طور موقت باقی ماند.
یوپ هاینکس که پس از کسب نتایج ضعیف تیم بایرن مونیخ در جریان رقابت های بوندسلیگا و شکست سنگین سه بر صفر این تیم برابر تیم پاریس سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا جانشین «کارلو آنجلوتی» ایتالیایی شد، امروز در ادامه برگزاری رقابت های بوندسلیگا تیمش را با قدرت راهی میدان و حریف را گلباران کرد.
نتایج کامل سایر رقابت های همزمان از این قرار است:
بایرن مونیخ 5– فرایبورگ صفر
هافن هایم 2 – آگزبورگ 2
هرتابرلین صفر- شالکه 2
ماینتس 3 – هامبورگ 2
هانوفر یک – فرانکفورت 2
تیم های دورتموند و لایبزیگ نیز تا ساعتی دیگر در چارچوب این رقابت ها به میدان می روند.
تیم اشتوتگارت در نخستین دیدار هفته هشتم این رقابت ها روز گذشته با نتیجه 2 بر یک تیم کلن را از پیش رو برداشت.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari