به گزارش ایسنا رویداد مجازی معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات با هدف بازارسازی برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور از امروز یکشنبه، ۱۶ شهریور ماه آغاز شد و تا فردا دوشنبه، ۱۷ شهریورماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ادامه دارد.

در این رویداد دو روزه نیازهای فناورانه سازندگان و تامین کنندگان حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) کشور در قالب ۸ نشست ارائه نیاز از جمله سازمان صدا و سیما، همراه اول، برخی از شرکت‌های بخش خصوصی، شرکت توانیر، قرارگاه پدافند سایبری، مرکز نوآوری اتاق بازرگانی ایران معرفی می‌شود. در این رویداد مجازی، مذاکره خصوصی با ارائه کنندگان نیازها در اتاق‌های  مجازی پیش بینی شده است.

برگزاری دو کارگاه با موضوع “معرفی استانداردهای ارزیابی امنیت و آسیب پذیری و کیفیت محصولات حوزه فناوری اطلاعات” و “معرفی نقش مالکیت فکری و ارتباط آن با توسعه محصولات حوزه فناوری اطلاعات” از دیگر برنامه‌های این رویداد است.

در این رویداد مجازی دو روزه ۴۹۳ نفر شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۳۸۸ نفر از شرکت‌های دانش بنیان، ۲۱ نفر از شرکت‌های در فرآیند دانش بنیانی و ۸۴ نفر نیز از سایر نهادها و موسسات هستند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید