خانه / دسته‌بندی نشده / نفرات نخست مسابقات فوتبال رایانه ای در مهاباد معرفی شدند

نفرات نخست مسابقات فوتبال رایانه ای در مهاباد معرفی شدندقادر مرادی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این مسابقات در رشته “PES” رضا قره گویزی، زانیار منصوری و بهروز خضرپور و در رشته “FIFA” ایمان حاجی کریم، کیان عقیلی و پویا حضرپور به‌ ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شده و به عضویت تیم شهرستان درآمدند.
وی با اشاره به اینکه متوسط سن شرکت کنندگان در این مسابقات 18 سال است، ادامه داد: این مسابقات با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان، دفتر کانون های مساجد و اداره استاندارد شهرستان مهاباد به مدت یک روز برگزار شد.
به گزارش ایرنا بازی‌های ویدیویی و رایانه‌ای در راستای تأثیرگذاری در زمینه فرهنگ‌سازی، رشد و تکوین شخصیت فرهنگی و علمی و ایفای نقش‌های آموزشی و کمک آموزشی و همچنین پر کردن بخشی از اوقات فراغت گروه‌های سنی مختلف جامعه برگزار می شود و به همین دلیل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای برنامه‌ریزی و حمایت از فعالیت‌های مرتبط در تمامی زمینه‌های فرهنگی، هنری و فنی صنعت بازی‌های ویدئویی و رایانه‌ای، زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاسیس شده است.
شهرستان مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی، جزو شهرستان های فعال در برگزاری بازی های رایانه ای در استان است.
3093/2093انتهای پیام /*


درباره gohari