خانه / دسته‌بندی نشده / مراسم وزن کشی رقابت های کشتی آزاد جام دیمتری انجام شد

مراسم وزن کشی رقابت های کشتی آزاد جام دیمتری انجام شدبه گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون کشتی ، رقابت های بین المللی دیمیتری کرکین روزهای هشتم و نهم مهرماه و با حضور 19 کشور ایران، روسیه، جمهوری آذربایجان، گرجستان، ترکیه، هندوستان، ارمنستان، قزاقستان، ازبکستان، مجارستان، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، مولادوی، بلغارستان، قرقیزستان، رومانی، لیتوانی و استونی در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می شود.
در وزن 65 کیلوگرم که 30 نفر با هم رقابت خواهند کرد، مرتضی قیاسی در دور اول به مصاف کشتی گیری از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران هند قزاقستان دیدار می کند.
همچنین یونس امامی در دور نخست به مصاف نماینده کشور ژاپن می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان نمایندگان کشورهای روسیه و مولداوی روبرو می شود. مهران نصیری نیز در دور اول با کشتی گیری از روسیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر وی، در دور بعد با نماینده روسیه کشتی می گیرد.
بر اساس برنامه این رقابت ها، مسابقات اوزان 57، 65، 74 و 97 کیلوگرم فردا (شنبه) و مسابقات اوزان 61، 70، 86 و 125 کیلوگرم روز یکشنبه برگزار خواهد شد.
در روز دوم این مسابقات اسماعیل محمودی و کامران قاسم پور در وزن 86 کیلوگرم و امیررضا امیری در وزن 125 کیلوگرم به میدان می روند.
مصطفی میرعمادیان به عنوان مربی ارشد و محمدحسین سید النگی و فرزاد غیبی بعنوان مربی کار هدایت کشتی گیران را بر عهده دارند.
این رقابت ها از ساعت 10 صبح به وقت یاکوتسک و 4:30 بامداد به وقت ایران آغاز می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1440
88 خبرنگار: روزبهانی ** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


درباره gohari