خانه / دسته‌بندی نشده / محکومیت میلیونی سرخابی ها و محرومیت فولاد

محکومیت میلیونی سرخابی ها و محرومیت فولادبه گزارش روز شنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، آرای اعلام شده از سوی کمیته انضباطی بدین شرح است:
**لیگ برتر:
*در دیدار دو تیم فوتبال نفت تهران و صنعت نفت آبادان از هفته بیست و چهارم لیگ برتر از سوی «ناصر فریاد شیران» مربی نفت تهران تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور و رفتار غیر مسئولانه که به اخراج وی منجر شد، رخ داد. بر این اساس، این مربی به توبیخ کتبی محکوم شد. ضمن اینکه کمیته انضباطی اعلام کرد در صورت تکرار تخلفات و رفتار مشابه ، فریادشیران با مجازات شدیدتری مواجه خواهد شد.
*در دیدار فولاد خوزستان و استقلال تهران از هفته بیست و چهارم لیگ برتر از سوی «سیدحسین حسینی» دروازه بان تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور بازی که منجر به کارت زرد شد، صورت گرفت. بر این اساس، وی به توبیخ کتبی محکوم شد.
همچنین، تیم استقلال تهران به دلیل ورود برخی تماشاگرانش به زمین مسابقه، پرتاب بطری، فحاشی به داور بازی باید مبلغ 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.( این رای قابل تجدید نظر است)
تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل شکسته شدن 50 صندلی از سوی هوادارانش، به برگزاری یک مسابقه خانگی بدون حضور تماشاگرانش محکوم شد.
*تیم پرسپولیس تهران به دلیل ورود یکی از تماشاگرانش به داخل زمین بازی که منجر به توقف مسابقه در دیدار برابر استقلال خوزستان شد، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*در دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و پدیده خراسان در هفته بیست و چهارم از سوی «جلال امیدیان» مربی تیم ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور بازی که به اخراج منجر شد، رخ داد. کمیته انضباطی این مربی را به توبیخ کتبی محکوم کرد. در صورت تکرار تخلفات و رفتار مشابه، امیدیان با مجازات شدیدتری مواجه خواهد شد.
*لیگ دسته اول:
*در دیدارخونه به خونه بابل و بادران تهران از سوی تماشاگران تیم خونه به خونه تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا و ترقه آتش زا صورت گرفت که این تیم به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کلیه آرای فوق قطعی و لازم الاجرا است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**3783**1584انتهای پیام /*


درباره gohari