خانه / دسته‌بندی نشده / لیگ برتر فوتبال؛ نخستین پیروزی سپیدرود رشت با هدایت علی کریمی

لیگ برتر فوتبال؛ نخستین پیروزی سپیدرود رشت با هدایت علی کریمیبه گزارش خبرنگار ایرنا این دیدار عصر جمعه از هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت و در حضور حدود هشت هزار تماشاگر برگزار شد.
در جریان دیدار و در همان دقایق اول، تیم فوتبال سپیدرود رشت به گل برتری دست یافت و حسین ابراهیمی بازیکن این تیم توانست در دقیقه 7 ، با یک ضربه بسیار زیبا دروازه تیم سپاهان را باز کند تا نیمه اول این بازی به سود تیم سپیدرود خاتمه یابد.
در نیمه دوم هر دو تیم سپیدرود و سپاهان حملاتی را ایجاد کردند اما باز این تیم سپیدورد بود که به گل دست یافت و علیرضا نورمحمدی موفق شد در دقیقه 82 دومین گل تیمش را به ثمر برساند.
پس از این گل تیم سپاهان اصفهان حملات متعددی را روی دروازه سپیدرود ایجاد کرد تا اینکه در دقیقه 89 مروان حسین بازیکن سپاهان توانست تنها گل تیمش را به ثمر برساند .
قضاوت این مسابقه را رضا عادل با کمک های سجاد طوری و ایوب غلامزاده بر عهده داشتند و در جریان این بازی ، محمد غلامی و عماد میرجوان از سپیدرود رشت، رضا میرزایی و سعید آقایی از تیم سپاهان اصفهان کارت زرد دریافت کردند و امید سام کن بازیکن سپیدرود نیز در دقیقه 91 با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شد.
تا پایان هفته نوزدهم و پیش از این مسابقه ، تیم فوتبال سپاهان اصفهان با کسب 20 امتیاز در مکان دوازدهم و سپیدرود رشت با کسب 16 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.
رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) با حضور 16 تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه برگزار می شود.
خبرنگار: حسین مجرد**انتشاردهنده:کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


درباره gohari