خانه / دسته‌بندی نشده / لیگ برتر فوتبال؛ شکست تراکتورسازی مقابل پیکان 9نفره

لیگ برتر فوتبال؛ شکست تراکتورسازی مقابل پیکان 9نفرهبه گزارش ایرنا؛ساغلام که از هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال هدایت تیم تراکتورسازی را بر عهده گرفته است، پس از گذشت پنج هفته حضور دراین تیم باخت را نیز تجربه کرد.
این مربی ترکیه ای در نخستین حضور خود بر روی نیمکت تیم تراکتورسازی برابر تیم سیاه جامگان با نتیجه تساوی بدون گل به کار خود پایان داد،ساغلام در هفته دوم حضورش در این تیم پدیده را شکست داد و در هفته بیست و سوم گسترش فولاد را نیز از پیش رو برداشت.
شاگردان ساغلام درهفته بیست و چهارم با شاگردان مهدی تارتار در تیم پارس جنوبی جم به کسب تساوی بدون گل بسنده کردند.
اما امروز و درجریان رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال و درحالیکه تیم پیکان با اخراج دو بازیکنش از دقیقه 64 به بعد با دو بازیکن کمتر بازی می کرد، تیم تراکتورسازی را شکست داد و 3 امتیاز ارزشمند این دیدار خارج از خانه را کسب کرد.
در این دیدار که در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شد؛شاگردان مجید جلالی با نتیجه یک برصفر بر تیم تراکتورسازی غلبه کردند و به صورت موقت به رده سوم جدول رده بندی صعود کردند.
مهدی مومنی تنها گل این دیدار را در دقیقه 16 درون دروازه تیم تراکتورسازی جای داد و برتری تیمش در این بازی را رقم زد.
پیکان با کسب هر سه امتیاز این دیدار 41 امتیازی شد و به صورت موقت به رده سوم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد.
تیم تراکتورسازی نیز با قبول این شکست و کسب 29 امتیاز از 25 بازی از رده دهم جدول این رقابت ها تکان نخورد و درهمین مکان باقی ماند.
یاسر همرنگ از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال برای قضاوت این دیدار انتخاب و این وظیفه را عهده دار بود، همرنگ با نشان دادن کارت قرمز به محمد صادق بارانی در دقیقه 62و سجاد مشکل پور دردقیقه 64 این دو بازیکن تیم پیکان را از زمین بازی اخراج کرد، همرنگ همچنین به مهدی کیانی بازیکن تیم تراکتورسازی کارت زرد نشان داد و این بازیکن را نیز جریمه کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144** 1701انتهای پیام /*


درباره gohari