خانه / دسته‌بندی نشده / فعالیت روزانه 66 هزار نفر از زنان درایستگاههای ورزشی شهرداری تهران

فعالیت روزانه 66 هزار نفر از زنان درایستگاههای ورزشی شهرداری تهرانمرجان میرزایی قاضی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر 2200ایستگاه ورزشی در سطح بوستان های مناطق 22 گانه وجود دارد که از این تعداد یک هزار و 320ایستگاه فعالیت بدنی صبحگاهی و عصر گاهی در اختیار زنان ورزشکار است.
به گفته وی میانگین مراجعه زنان ورزشکار برای فعالیت های ورزشی در هر ماه به حدود 990هزار نفر می رسد.
معاون بانوان سازمان ورزش شهرداری تهران خاطر نشان کرد: از یک هزار و 320ایستگاه ورزشی بانوان، 43ایستگاه تخصصی در رشته های کبدی، بومی و محلی، اسکواش، ایروبیک کودکان، ژیمناستیک کودکان، بدمینتون، تنیس روی میز و بدنسازی با دستگاه فعال است.
میرزایی قاضی ادامه داد: یک هزار و 267 ایستگاه عمومی ویژه رشته های ایروبیک و آمادگی جسمانی و همچنین 10ایستگاه نیز به گروه خاص قشر معلولین، سالمندان و بیماران دیابتی در نظر گرفته شده است.
وی همچنین به مسابقات قهرمانی داژبال زنان به میزبانی هیات کارگری استان تهران اشاره کرد: این مسابقات به مدت سه روز با شرکت 50ورزشکار زن از اول تا سوم آبان ماه در سالن کارگری تهران برگزار شد.
وی ادامه داد: تیم داژبال زنان سازمان ورزش شهرداری تهران، تیم ایران خودرو و تیم ایسیکو به ترتیب مقام اول تا سوم را بدست آوردند.
خبرنگار: امین کمالی فر انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/7247/ 1539انتهای پیام /*


درباره gohari