فرسودگی ۶۰ درصد خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از فرسودگی ۶۰ درصد خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد و گفت: تنها خوابگاه استاندارد ما، خوابگاه دانشجویی سمیه است.

“سید ابوالقاسم هادی” نیا روز پنجشنبه یکم آبان ماه در نشست با خبرنگاران، افزود: پیش از شیوع کرونا برنامه‌های متعدد فرهنگی در سطح دانشگاه اجرایی شد و در حال حاضر نیز با تکیه بر ظرفیت‌های مختلف ارتقای این مهم در سطح دانشگاه هدفگذاری شده است.
وی از اجرای پویش دست یاری گر در سطح کشور خبر داد و تصریح کرد: ستاد دانشجویی مقابله با کرونا از دل این پویش در دانشگاه علوم پزشکی استان اجرایی شد.
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ادامه داد: با تحقق این ستاد، حول محور ضدعفونی مناطق، کمک‌های مومنانه و توسعه آگاهی بخشی بهداشت محور برنامه‌هایی اجرا کردیم.
هادی نیا با اشاره به برنامه‌های ملی و استانی در راستای کمک به شرایط ازدواج آسان، اظهار کرد: حول این محور نیز در استان اقدامات مختلفی شکل گرفته و تاکید ما بر ارائه تسهیلات دانشجویی برای تحقق ازدواج آسان است.
وی از فعالیت پنج خوابگاه ملکی در سطح دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر داد و عنوان کرد: سه خوابگاه مربوط به خانم‌ها و دو خوابگاه مربوط به آقایان است.
معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از فرسودگی ۶۰ درصد خوابگاه‌های دانشجویی علوم پزشکی خبر داد و خاطرنشان کرد: تنها خوابگاه استاندارد ما، خوابگاه دانشجویی سمیه است.
هادی نیا بیان کرد: برنامه ریزی برای ساخت دو خوابگاه استاندارد در سطح دانشگاه انجام گرفته و تأمین تسهیلات برای ساخت آن انجام خواهد شد.
وی با اشاره به اهمیت رسانه در توسعه، تاکید کرد: نقش رسانه در جامعه بی بدیل بوده و به عنوان چشم بینا و گوش شنوای جامعه عمل می‌کند.
به گزارش ایسنا، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه رسانه محور توسعه در بخش‌های مختلف است، ادامه داد: تحلیل‌های انتقادی و به جای رسانه آگاهی بخشی نسبت به کمبودها را رقم می‌زند.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید