خانه / دسته‌بندی نشده / عالمیان در رده 72 رنکینگ تنیس جهان قرار گرفت

عالمیان در رده 72 رنکینگ تنیس جهان قرار گرفتبه گزارش ایرنا از فدراسیون تنیس روی میز، نفرات برتر رده های سنی تنیس روی میز ایران با انتشار رنکینگ ماه آوریل سال 2018 میلادی با ارتقای رتبه امواجه شدند.
نوشاد عالمیان در بخش بزرگسالان رشد قابل توجه ای داشت و این ورزشکار در رده 72 رنکینگ جهانی قرار گرفت. این مهم محصول حضور نوشاد عالمیان در تور جهانی قطر بود. رشد رنکینگی نیما عالمیان که برای اولین بار در دوره فعالیت های ورزشی این ورزشکار را در جایگاه 79 بزرگسالان جهان قرار داده نیز محصول حضور او در سه تور جهانی لهستان، آلمان و به خصوص اسپانیا بود.
اگر چه در سیستم جدید امتیاز دهی رنکینگ‌جهانی، حضور در 6 تا 8 میدان بین المللی در طول هر سال میلادی از اهمیت بسزایی برخوردار شده و این مهم نیاز به تامین منابع و همیاری حامیان مالی را دو چندان می کند، اما کمیته فنی و تیم های ملی فدراسیون در صدد است حتی‌الامکان با اعزام معدود نفرات نخبه و برتر رده های سنی از طریق حمایت های مستقیم و همچنین همکاری حامیان مالی، این گروه از ورزشکاران را طبق اولویت بندی و اهداف مشخص، به میادین بین المللی اعزام تا شرایط بهتری را برای ارتقای رنکینگ جهانی فراهم کند.
امین احمدیان، مهشید اشتری، امیر رضا عباسی با حضور مستمر در تورهای جوانان قبل از مسابقات انتخابی المپیک جوانان و همچنین رادین خیام در رده های سنی با رشد خوبی مواجه بوده اند.
از طرفی فدراسیون تنیس روی میز در صدد است طی ماه های آینده تعدادی از دختران نخبه و مستعد را به میادین بین المالی اعزام کند.
شبک**ورزشی**9129**1708انتهای پیام /*


درباره gohari