خانه / دسته‌بندی نشده / سیفی: برای کسب بهترین مدال به کازان آمدم

سیفی: برای کسب بهترین مدال به کازان آمدممحسن محمدسیفی رو شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: با وجود اینکه چند دوره در رقابت های جهانی شرکت کرده ام و مدال های متعددی به دست آورده ام، برای کسب مدال طلای امسال انگیزه بسیار بالایی دارم.
وی افزود: حدود سه ماه تمرینات سخت و مسابقات انتخابی را پشت سرگذاشتم و اکنون می خواهم در این میدان بزرگ، مدال خوشرنگی را برای ورزش ایران به دست آورم.
سیفی تصریح کرد: همزمان شدن مسابقات قهرمانی جهان با ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی موجب شد تا با قدرت بیشتری کارمان را دنبال کنیم و پرچم ایران را به اهتزاز درآوریم.
وی در مورد نخستین مبارزه خود مقابل نماینده اسپانیا، گفت: این ووشوکار تلاش زیادی انجام داد، اما روش مبارزه با او را می دانستم و در راند دوم با ناک اوت کردن وی به پیروزی رسیدم.
سیفی با تاکید بر اینکه برای رسیدن به هدفش گام به گام پیش می رود، اظهار کرد: اکنون به مبارزه بعدی مقابل نماینده اندونزی فکر می کنم و با آشنایی از همه حریفان و مبارزه مناسب به مبارزات ادامه می دهم.
قهرمان نامدار ووشوی ایران و جهان، گفت: مسابقات از سطح فنی ایده آلی برخوردار است و با این حال سانداکاران ایران تلاش می کنند تا نتیجه ای به یادماندنی را رقم بزنند.
چهاردهمین دوره پیکارهای ووشوی بزرگسالان جهان از جمعه هفتم مهرماه به میزبانی شهر «کازان» روسیه آغاز شده است.
این مسابقات تا روز‌ سه شنبه در روسیه ادامه دارد و تیم ایران در دو بخش ساندا و تالوی مردان و زنان به مصاف رقبا می رود.
ورزشی**3783**1834
خبرنگار: امیر میرزاییان ** انتشار: ناهید شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari