خانه / دسته‌بندی نشده / سقوط رعد پدافند به لیگ دسته یک

سقوط رعد پدافند به لیگ دسته یکشهرام پرنیاک روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم پتروشیمی بندر امام همان گونه که پیش بینی می شد در پایان مرحله گروهی رقابت های لیگ برتر موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و در مرحله پلی آف باید به مصاف تیم شهرداری گرگان برود.
رییس هیات بسکتبال خوزستان با اشاره به این که تیم پتروشیمی از شانس بالایی برای قهرمانی در لیگ برخوردار است افزود: بازی های خوب پتروشیمی در لیگ امسال نشان داد که آن ها می توانند بار دیگر جام قهرمانی را بالای سر ببرند.
وی عنوان کرد: تیم پالایش نفت آبادان دیگر نماینده خوزستان در این رقابت های عملکرد قابل قبولی از خود بر جای گذاشت و در پایان مرحله گروهی موفق به کسب عنوان سوم مسابقات شد، این تیم در مرحله پلی آف باید به مصاف تیم نیروی زمینی تهران برود.
پرنیاک با بیان اینکه این اولین حضور تیم رعد پدافند خوزستان در لیگ برتر بود ، افزود: متاسفانه تیم رعد پدافند که با مشکلات مالی فراوانی رو به رو بود و در پایان رقابت ها نتوانست جایگاهی بهتر از نهمی کسب کند و از دور رقابت ها حذف شد وبر اساس قوانین مسابقات، این تیم خوزستانی به لیگ پایین تر سقوط کرد.
وی در ادامه به حضور چهار نماینده استان در لیگ امیدهای کشور اشاره کرد و گفت: در گروه جنوب این رقابت ها چهار تیم نفت امیدیه، پتروشیمی بندرامام، مهروبان نوین ماهشهر و ملی حفاری تاکنون عملکرد خوبی داشته اند و در ادامه می توان شاهد صعود یک یا دو تیم خوزستانی به لیگ برتر بود.
رییس هیات بسکتبال خوزستان به میزبانی اهواز در رقابت های لیگ نوجوانان باشگاه های کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور تیم حدادی اهواز در مرحله سوم این رقابت ها، با تایید فدراسیون مسابقات گروه دوم از روز 27 دی ماه به مدت سه روز در اهواز برگزار می شود و تیم حدادی باید به مصاف تیم های هیات بسکتبال گیلان، رفاهی شهرداری خمینی شهر و هیات بسکتبال البرز برود.
وی گفت: با توجه به حضور پنج بازیکن منتخب استان در تیم حدادی اهواز امیدواریم این تیم جواز حضور به مرحله بعد را دریافت کند.
9879/6002
خبرنگار: محمد شاکری**انتشار: کبری آقازریانتهای پیام /*


درباره gohari