خانه / دسته‌بندی نشده / سرپرست کمیته بسکتبال 3 نفره: نیازی به سرمربی نداریم

سرپرست کمیته بسکتبال 3 نفره: نیازی به سرمربی نداریمبه گزارش ایرنا، تیم بسکتبال سه نفره مردان ایران از دیروز (دوشنبه) تمرینات خود را برای شرکت در مسابقات کاپ آسیا آغاز کرد، اما هنوز سرمربی این تیم از سوی فدراسیون اعلام نشده است.
محمد کسایی پور سرپرست کمیته بسکتبال سه نفره روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا درباره این موضوع اظهار کرد: در بسکتبال سه نفره اصلا چیزی به عنوان سرمربی نداریم و تیم ها فقط نیاز به یک هماهنگ کننده دارند. پس از جلسه ای که با رامین طباطبایی رئیس فدراسیون داشتیم، قرار شد تا مسابقات کاپ آسیا خود من این مسئولیت را بر عهده داشته باشم.
وی افزود: البته برنامه ما این است که برای همه رده های سنی بسکتبال سه نفره زنان و مردان، یک یا دو مربی تعیین کنیم اما فعلا شرایط برای این کار در تیم ملی مردان فراهم نشده است.
کسایی پور گفت: دعوت نامه مسابقات کاپ آسیا هم فقط برای چهار بازیکن تیم ملی آمده و اگر هر فردی به عنوان مربی همراه تیم اعزام شود، از نفرات اضافه محسوب خواهد شد و هیچ خدماتی در اختیار او قرار نمی گیرد.
وی خاطرنشان کرد: کادر فنی تیم زنان پیش از حضور من در کمیته سه نفره معرفی شده بود. این تیم اسپانسر دارد و این حامی مالی هزینه اعزام نفرات بیشتری همراه تیم ملی را پرداخت می کند به این دلیل همه اعضای کادر فنی تیم زنان به چین اعزام می شوند اما در تیم مردان این شرایط فراهم نیست و فقط من برای هماهنگ کردن امور در کنار تیم خواهم بود.
سومین دوره رقابت‌های بسکتبال سه نفره کاپ آسیا، از 8 تا 12 اردیبهشت در شنژن چین برگزار می‌شود.
اردوی تیم مردان از دیروز با حضور حامد حسین زاده، محمد ترابی، رضا رنجبر، امیر صدیقی، محمد جمشیدی و مسعود سلیمانی آغاز شد و تیم زنان نیز از امروز تمرینات خود را با حضور سعیده علی، سارا اعتماد، شادی عبدالوند، گلشید امیدیان، کیمیا یزدیان طهرانی، معصومه اسمعیل زاده و مژگان خدادادی آغاز می کند.
فرانک طیاری (سرمربی)، فریناز طائر پور (مربی)، گلاره کاکاونپور (مسئول کمیته سه نفره زنان فدراسیون)، رعنا کرمی (بدنساز) و مریم رشیدی (سرپرست) اعضای کادر فنی پر تعداد تیم بسکتبال سه نفره زنان ایران هستند.
ورزشی ** 2024**1597انتهای پیام /*


درباره gohari