خانه / دسته‌بندی نشده / سرپرست تیم تراکتورسازی: تراکتورسازی قهرمان لیگ شانزدهم است

سرپرست تیم تراکتورسازی: تراکتورسازی قهرمان لیگ شانزدهم استبه گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی عمومی این باشگاه، کاظم محمودی با اشاره به موضوعات مطرح شده در صدا و سیما، افزود: باعث تاسف است که چنین اتفاقات تلخ و غیراخلاقی در فوتبال ایران رواج پیدا کرده و باشگاه تراکتورسازی با توجه به حساسیت موضوع، پیگیری های قانونی خود را آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه شنیدن بعضی از مسائل در فوتبال ما واقعا تاسف برانگیز و باور نکردنی است، اظهار کرد: میلیون ها جوان در ایران علاقمند به فوتبال هستند و همه اخبار را با دقت دنبال می کنند، وقتی به همین سادگی در فوتبال حرفه ای حرف از دروغ، تبانی و جعل زده می شود چه الگویی به جامعه جوانمان می دهیم؟ از طرفی چه کسی پاسخگوی آسیب های ناشی از تخریب وجهه فوتبال ایران در عرصه های بین المللی است؟
محمودی گفت: با توجه به قانون فیفا که صراحتا’ نتیجه مسابقات بر مبنای مدارک جعلی و غیرواقعی تغییر می کند، ما در حال پیگیری دقیق موضوع از طریق فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستیم.
وی ادامه داد: اگر این اتفاق بیافتد با توجه به نتایج فصل گذشته، تراکتورسازی قهرمان محسوب می شود.
محمودی اضافه کرد: باید توجه داشت که مهدی طارمی یکی از ارکان و مهمترین عناصر قهرمانی پرسپولیس بود، در حالیکه اصلا’ حق حضور در بازی ها را نداشته و این عادلانه نیست.
به گفته وی، موضوع از طریق وکلای باشگاه تراکتورسازی با جدیت پیگیری می شود و اجازه نمی دهیم حقمان در این مسئله پایمال شود.
به گزارش ایرنا، در ذیل بند 4 ماده 74 آیین نامه انضباطی فدراسیون قید شده است: با اثبات جعلی بودن مدارک، در صورتی که جعل با اطلاع مسئولین باشگاه یا توسط آنان صورت گرفته باشد، بازیکن مورد نظر مطابق بند 3 تنبیه می گردد و مقام رسمی پشتیبانی کننده موضوع در باشگاه نیز حداقل شش ماه و حداکثر یک سال محروم می شود و اگر شرکت بازیکن در مسابقات به اعتبار جعل مدرک صورت گرفته باشد، کمیته انضباطی می تواند نتیجه مسابقه را با رعایت ماده 22 به نفع حریف تغییر داده و بازیکن متخلف را نیز تا یکصد و پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی نماید.
طارمی بازیکن فصل گذشته پرسپولیس اعلام کرده است: بر اساس هماهنگی های دروغین با مدیران باشگاه، قرارداد جعلی با این تیم تهرانی به امضاء رسانده است.
خبرنگار: مهدی آب بسته** تنظیم: مرتضائی
3038انتهای پیام /*


درباره gohari