خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی شهرداری همدان: مدعی صعود هستیم/ جذب بازیکن در نیم فصل

سرمربی شهرداری همدان: مدعی صعود هستیم/ جذب بازیکن در نیم فصلهادی گل محمدی روز شنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم شهرداری با افت مقطعی روبه رو بود و پیروزی در 2 بازی اخیر باعث شد تا ثبات نتیجه گیری و انگیزه روانی در تیم شکل بگیرد و با تداوم این روند به طور حتم راهی مرحله دوم می شویم.
وی اضافه کرد: شاگردانم به رغم توانمندی بالا در اواسط بازی های دور رفت نتوانستند آنطور که باید در نتیجه گیری موفق باشند؛ اما با پشت سر گذاشتن این مسیر سخت، حالا تمرکز ما کسب امتیازهای لازم در دور برگشت بازی های لیگ 2 است.
گل محمدی با تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش در دیدار هفته قبل برابر پالایش آبادان گفت: باتوجه به اینکه ما امتیازهای زیادی را از دست داده بودیم، تنها نیاز تیم پیروزی در این دیدار بود و در غیاب چند بازیکن کلیدی نظیر شاهسوند، باقری، سوهانیان، کرمی، الیاسی، زارعی و قادری و با وجود میدان دادن به بلوری، اژدری و شعبانی که با مصدومیت مواجه هستند، سه امتیاز شیرین کسب کردیم.
وی پیروزی در این دیدار مهم را حاصل غیرت، دوندگی و بازی کم اشتباه تیمش عنوان کرد که باعث شد تا شهرداری امتیاز ارزشمندی را کسب کرده و همچنان در کورس مدعیان صعود باقی بماند.
سرمربی شهرداری همدان گفت: در ابتدای فصل بازیکنان خوبی را گزینش کردیم و همه با شناخت قبلی انتخاب شدند اما برخی نتوانستند انتظارات ما رو برآورده کنند؛ هر چند اغلب نفرات برای کسب نتیجه زحمت کشیدند اما برای تقویت تیم احتیاج به بازیکنانی در پست های مختلف داریم که در نیم فصل جذب می شوند.
وی با اشاره به بازی های دور برگشت لیگ 2 فوتبال کشورمان، گفت: با توجه به اینکه این تیم هفته پایانی دور رفت استراحت دارد، بازی های تیم ما به پایان رسیده و باید مهیای حضور در دور برگشت مسابقات باشیم.
گل محمدی خاطرنشان کرد: متاسفانه قرعه خوبی نصیب تیم ما نشده و باید از سه بازی نخستین دور برگشت، 2 دیدار را خارج از خانه برگزار کنیم؛ اما در مجموع هدف ما کسب پیروزی و جبران امتیازهای از دست رفته است.
وی افزود: تردیدی ندارم که در دور برگشت نتایج بهتری را کسب می کنیم و هدف اصلی ما صعود از این مرحله بازی ها است.
وی با قدردانی از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه شهرداری همدان در حمایت از این تیم، گفت: در شرایطی که تیم ما به لحاظ نتیجه گیری عملکرد ضعیفی داشت، با حمایت اعضای هیات مدیره همراه شدیم و همین مساله باعث شد تا با انگیزه مضاعف به نتایج بهتر دست بیابیم، ضمن اینکه رئیس شورای اسلامی شهر همدان نیز حامی تیم است.
تیم شهرداری همدان در حال حاضر با 13 امتیاز در رتبه ششم گروه سوم لیگ دسته 2 فوتبال کشور قرار دارد.
رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در دور مقدماتی با حضور 33 تیم در سه گروه دنبال می شود که از هر گروه چهار تیم راهی مرحله دوم خواهند شد.
7520/2090
خبرنگار: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari