خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:بازی با تیم دوم به مراتب سخت تر است

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:بازی با تیم دوم به مراتب سخت تر استبه گزارش ایرنا، عادل بناکار شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی بازیکنانش مقابل تیم والیبال بانک سرمایه در جمع خبرنگاران افزود: ما برای حفظ جایگاه سومی و رسیدن به جایگاه دومی به پیروزی در این بازی احتیاج داشتیم.
بناکار خاطرنشان کرد: سه چهار نفر از بازیکنان تیم بانک سرمایه که امروز مقابل تیم ما به میدان آمدند از بازیکنان تیم ملی امید بوده و دو نفر هم از بازیکنان ثابت تیم ملی و جزء هجده بازیکن تیم ملی والیبال هستند و در نهایت باید بگویم که تیم امروز بانک سرمایه تیم ضعیفی نبود.
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز با اشاره به جذاب بودن بازی امروز برای تماشاگران یادآور شد: انتظاری که از بازیکنانم داشتم نتوانستد در زمین پیاده کنند چرا که بازی شاداب خود در هفته های اخیر را به نمایش نگذاشتند و باید علت این نوع بازی را پیدا کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم برای بازی های پلی آف تقویت می شود، گفت: اکنون قانون والیبال تغییر کرده و هر تیمی با تمام موجودی خود وارد این بازی ها می شود و مثل بسکتبال و فوتبال نیست که هر وقت خواستیم بازیکن جذب کنیم و فقط در نیم فصل فرصت داشتیم که ما هم سجادی را به تیم اضافه کردیم و باید بگویم که ما تلاش خودمان را در پیاده کردن خواسته های باشگاه در زمین انجام خواهیم داد.
محمدی راد، مربی تیم بانک سرمایه نیز به خبرنگاران گفت: با توجه به شرایطی که خودمان را به تبریز رساندیم بازیکنان بانک سرمایه خوب جنگیدند و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و بنده هم به تیم شهرداری تبریز و هم به بازیکنان خودم تبریک می گویم.
محمدی راد خاطرنشان کرد: ما در بازی امروز جوانانی را در زمین بازی مشاهده کردیم که می توانند آینده والیبال کشورمان را تضمین کنند و شایستگی های خودشان را مقابل تیم خوب شهرداری تبریز به نمایش بگذارند.
وی با اشاره به حضور پر رنگ هواداران تبریزی افزود: همه بازیکنان دوست دارند در زمینی بازی کنند که هواداران حضور حداکثری داشته باشند.
مربی تیم بانک سرمایه در خصوص داوری بازی اظهار کرد: با توجه به اینکه توپ هایی پیش می آمد که در بعضی از صحنه ها نزدیک به داور بود، قضاوت در این صحنه ها برای ما خیلی سخت است و در کل تیم داوری روز خوبی را پشت سر گذاشت و من از داوری رضایت دارم.
تیم والیبال شهرداری تبریز امروز پنجشنبه سه بر یک مهمان خود بانک سرمایه را بدرقه کرد تا با 16 برد همچنان در جایگاه سومی لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور قرار گیرد.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*


درباره gohari