خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:بازیکنانم امروز با تجربه بازی کردند

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز:بازیکنانم امروز با تجربه بازی کردندبه گزارش ایرنا، عادل بناکار عصر چهارشنبه پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقبل تیم کاله در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز بازی اول را بردیم ولی کار هنوز تمام نشده و دو سه بازی دیگر هم داریم که باید تلاش خودمان را ادامه دهیم.
بناکار در مورد استفاده کردن از دستگاه ویدئو چک در بازی های والیبال عنوان کرد: متاسفانه استفاده از این دستگاه فقط در تهران و خانه والیبال می باشد که بهتر است در مسابقات پلی آف که از حساسیت بیشتری نسبت به بازی های دور نخست دارد، استفاده کنند.
وی در مورد حضور و حمایت پر شورهای تبریزی اظهار کرد: هواداران تبریزی در ایران بی نظیر بوده و فقط به تشویق تیم خودشان مشغول هستند، من به نوبه خودم از تک تک ایشان تشکر می کنم.
بناکار در خصوص علت واگذاری ست دوم این دیدار بیان کرد: در والیبال طبیعی است که بعضی از ست ها را ببازیم و در مورد ست دوم باید بگویم که تیم کاله بهتر از ما بازی کرد و همانطور که گفتم تیم کاله یکی از تیم های خوب لیگ والیبال هستند.
سرمربی تیم والیبال کاله آمل نیز به خبرنگار ایرنا گفت: بازی خیلی سختی بود چرا که تیم ها در مرحله پلی آف با آمادگی کامل می آیند و با ذهنیت متفاوتی نسبت به دور رفت وارد بازی ها می شوند.
بهروز عطایی ادامه داد: در ست چهارم هر دو تیم بازی نزدیک به هم داشتند ولی تیم شهرداری تبریز با تکیه به تجربه بازیکنانش توانست بر بازی سوار شود و پیروز میدان باشد و نتیجه را به سود خود تمام کند.
وی در پایان اظهار کرد: من به نوبه خودم این پیروزی را به بازیکنان و کادر فنی تیم شهرداری تبریز که مستحق آن بودند، تبریک می گویم.
تیم والیبال شهرداری تبریز با برد سه بر یک امروز، چهارشنبه هفته آینده ساعت 17 مهمان تیم کاله آمل بوده و با برد در این بازی جواز ورود به بازی های نیمه نهایی را کسب خواهد کرد.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*


درباره gohari