خانه / دسته‌بندی نشده / سرمربی تیم ملی فوتسال:راحت قهرمان نشدیم

سرمربی تیم ملی فوتسال:راحت قهرمان نشدیمبه گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون فوتبال، سید محمد کاظم ناظم الشریعه در خصوص کسب عنوان قهرمانی تیم ملی کشورمان در بازی های داخل سالن ترکمنستان افزود: عده‌ای تلاش کرده اند ارزش کار تیم ملی را با بیان اینکه سطح این رقابت ها پایین بود تا حد امکان کم کنند؛ باید یادآوری کنم که فراموش نکنید تیم تایلند که در این رقابت ها حضور داشت و از ایران شکست را پذیرفت قبل از این بازی‌ها در دیداری دوستانه با آرژانتین مساوی کرد. ازبکستان در همین مسابقات ژاپن مدعی را شکست داد، بنابراین اصلا نباید سطح این رقابت ها را پایین دانست.
وی در خصوص موضوعات مطرح شده در خصوص پاداش داده شده از سوی کمیته ملی المپیک به کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتسال ادامه داد: باید قبل از هر چیز از مسئولان فدراسیون فوتبال تشکر کنم زیرا در پیش از اعزام تیم به ترکمنستان با ملی پوشان ملاقات کردند و این اقدام روحیه بازیکنان را ارتقا بخشید و پاداش بازیکنان قبل از آغاز مسابقات به آنان داده شد که برای این نیز قدردان فدراسیون هستیم.
ناظم الشریعه اضافه کرد: درباره بحث پاداش کمیته ملی المپیک نیز باید بگویم که تیم برای دل مردم و خانواده‌های شان بازی می کنند و این درشخصیت من یا بازیکنان نیست که در خصوص پاداش مصاحبه کنیم اما برای حق و حقوق بازیکنانم گفتم که ملی پوشان اعلام کرده اند ما این پاداش را نمی خواهیم وبروند آن را خرج امور خیریه کنند.
وی خاطرنشان کرد:کمیته ملی المپیک اعلام کرده بود پاداش مدال طلا 600 دلار است، اما حالا قصد دارد 300 دلار پرداخت کند زیرا ما رشته گروهی هستیم .
این سرمربی با بیان اینکه بهتر است مسئولان کمیته ملی المپیک در این خصوص تجدید نظر کنند گفت: از مسولان کمیته ملی المپیک توقع دارم نه به خاطر پاداش، بلکه به خاطر اینکه تیم 15 روز به خاطر مسابقات در ترکمنستان حضور داشته و از خانواده هایشان دور بوده اند درست نیست که پاداش 600 دلاری را به 300 دلار کاهش دهد زیرا نسبت به رشته های انفرادی که دو تا سه روز در این مسابقات بوده اند شرایط سخت تری را تجربه کرده ایم.
برای آگاهی ازآخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1440
** خبرنگار: روزبهانی ** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


درباره gohari