خانه / دسته‌بندی نشده / سخنگوی باشگاه سپیدرود: با استعفای کریمی از سرمربیگری موافقت نمی شود

سخنگوی باشگاه سپیدرود: با استعفای کریمی از سرمربیگری موافقت نمی شودخراسانی عصر جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: علی کریمی در فضای مجازی و در کانال تلگرامی خود، از سرمربیگری سپیدرود رشت استعفا داده، البته تاکنون به صورت کتبی این استعفا به دست باشگاه نرسیده و در صورت رسیدن هم چشم بسته این استعفا را رد می کنیم.
وی ادامه داد: البته علی کریمی در متنی که در کانال تلگرامی خود گذاشته، اخلاق حرفه ای را رعایت کرده و دست باشگاه را برای تغییر کادر فنی باز گذاشته است.‌
سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت اضافه کرد: قرارداد علی کریمی با باشگاه ، دو سال و نیم است و مدیریت این باشگاه همچنان از او به عنوان سرمربی حمایت می کند.
علی کریمی با انتشار متنی خطاب به مالک باشگاه سپیدرود رشت، از هدایت این تیم لیگ برتری استعفا داد. کریمی که این روزها درگیر حواشی زیادی شده، امروز (جمعه) در کانال شخصی خود در شبکه های اجتماعی استعفا داد.
کریمی در هفته های اخیر انتقاداتی علیه رئیس فدراسیون فوتبال مطرح کرد و افشاگری های زیادی داشت که این مساله واکنش مسئولان فدراسیون را در برداشته است.
علی کریمی در متن استعفا خود نوشت: اتفاقات فوتبالی و غیر فوتبالی ما را از رسیدن به هدف بازمی دارد و به همین دلیل از هدایت سپیدرود کنار می روم تا شوک مثبتی به تیم وارد شود.
در ادامه این متن آمده است: من همیشه برای احقاق حق اصرار داشته ام و دارم. به همین دلیل این حق را برای باشگاه و مالک سپیدرود قائل می شوم تا برای بهبود شرایط تیم هر تصمیمی را بگیرند و بنده به عنوان مسئول فنی، تابع آن هستم.
تیم فوتبال سپیدرودرشت که روز گذشته با سه گل مغلوب استقلال تهران شد، اکنون با 20 امتیاز در رتبه چهاردهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.
خبرنگار:حسین مجرد**انتشاردهنده:کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


درباره gohari