خانه / دسته‌بندی نشده / رونالدو و رویای تداوم گلزنی های متوالی در سانتیاگو برنابئو

رونالدو و رویای تداوم گلزنی های متوالی در سانتیاگو برنابئوبه گزارش ایرنا، روزنامه موندو دیپورتیوو روز سه شنبه با درج این مطلب، نوشت: رئال مادرید مثل گذشته و درست مشابه دیدار برابر پاری سن ژرمن، یوونتوس و اتلتیکو در فصل پیش به درخشش رونالدو نیاز دارد.
مهاجم پرتغالی سفید پوشان می تواند پاسپورت ورود کهکشانی ها به «کی اف» را تایید کرده و جشن راهیابی به سومین فینال متوالی لیگ قهرمانان اروپا را به سفیدپوشان هدیه دهد.
چشم هواداران در سانتیاگو برنابئو به ساق های توانمند رونالدو دوخته شده است؛ کسی که دست کم در ماه های اخیر آمار فوق العاده ای را از خود بر جای گذاشته است.
در واقع آمار 17 گل زده در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اروپا به خوبی با آمار 9 بازی متوالی همراه با گل زده در سانتیاگو برنابئو همخوانی دارد.
برای کرستیانو این آمار از دبل در دیدار مقابل دیپوتیوو و هتریک برابر سوسیداد آغاز شد و با پاری سن ژرمن نگون بخت ادامه یافت.
از آن جا که در اسپانیا، بارسلونا هیچ گزینه ای برای رئال باقی نگذاشته است؛ از این رو رونالدو محکوم است تا تمام توان خود را برای پیش راندن کهکشانی ها در کسب سیزدهمین عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به کار گیرد.
رونالدو با زدن سه گل به پاری سن ژرمن در یک هشتم و سه گل به یوونتوس در یک چهارم این رقابت ها، به نوعی عدالت را بین آن ها به اجرا درآورد.
با این حال، کریس در دیدار رفت مقابل بایرن گلی به ثمر نرساند، اما او راه و روش بازی دادن آلمانی ها را به خوبی بلد است؛ چراکه سال گذشته با دو گل در دور رفت در آلیانس آرنا و هتریک در بازی برگشت در سانتیاگو برنابیو نقش اصلی را در شکست باواریایی ها ایفا کرد.
با اضافه کردن چهار گلی که ستاره پرتغالی رئال به ترتیب در فصول 2013-2014 و 2011-2012 در مقابل بایرن به ثمر رساند؛ سهم رونالدو از تقابل برابر حریف آلمانی 9 گل بوده است؛ حریفی سختکوش که امشب با رویای ‘بازگشت’ وارد جهنم سبز سانتیاگو برنابئو خواهد شد.
ورزشی**3991**1368انتهای پیام /*


درباره gohari