خانه / دسته‌بندی نشده / رزمی کار کهگیلویه و بویراحمد راهی مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته شد

رزمی کار کهگیلویه و بویراحمد راهی مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته شدرحیم محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اردوی انتخابی تیم ملی کاراته مردان در 2 رده سنی نوجوانان و جوانان و در وزن های مختلف از ششم تا هشتم اسفند امسال در تهران برگزار شد.
وی افزود: افراد برتر هر 2 رده سنی نوجوانان و جوانان برای حضور در رقابت های کاراته قهرمانی آسیا سال 2018 ژاپن معرفی شدند.
محمودزاده بیان کرد: در رده سنی جوانان و در وزن 55- کیلوگرم حسین اصغری از مازندران، 61- کیلوگرم فرزاد اصیل زاده از کهگیلویه و بویراحمد، 68- کیلوگرم محمد ابراهیم خانی از تهران، 76- کیلوگرم محمد فیاضی از اصفهان و 76+ کیلوگرم محمدرضا کاظمی از قزوین به مقام های برتر دست یافتند.
وی عنوان کرد: در رده سنی نوجوانان و در وزن 52- کیلوگرم مرتضی کریمی از البرز، 57- کیلوگرم محمدحسین شیرصفت از فارس، 63- کیلوگرم شایان طالبی از مازندران، 70- کیلوگرم ابوالفضل عمرانی از مازندران و 70+ کیلوگرم محمدجواد بارانی از گلستان عناوین برتر را کسب کردند.
محمودزاده ابراز داشت: مرحله دوم اردوی انتخابی تیم ملی کاراته مردان 11 اسفند امسال در تهران و با حضور افراد برتر مرحله اول و ملی پوشان اعزامی به رقابت های آسیایی 2017 قزاقستان و جهانی 2017 اسپانیا برگزار می ‌شود.
کهگیلویه و بویراحمد دارای حدود 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف است.
7535/1662انتهای پیام /*


درباره gohari