خانه / دسته‌بندی نشده / رئیس هیات فوتبال یزد، تدوین سند توسعه فوتبال استان را خواستار شد

رئیس هیات فوتبال یزد، تدوین سند توسعه فوتبال استان را خواستار شدعبدالرضا دستا، سه شنبه شب در نشست هیات فوتبال استان افزود: تاکنون چشم انداز سند توسعه فوتبال یزد تدوین نشده ، از برنامه های مهم هیات، تدوین آن با همکاری کارشناسان است.
وی ادامه داد: در این ارتباط در صدد ایجاد شورای توسعه رشته فوتبال هستیم و از حضور افراد توانمند ، متخصص، پیشکسوت و علاقه مند در این ارتباط استقبال خواهیم کرد .
رئیس هیات فوتبال یزد با بیان اینکه برای موفقیت علمی و عملی در این رشته نیاز به برنامه و وجود نقشه راه است ، تدوین چشم انداز توسعه برای رسیدن به جایگاه واقعی در استان ضروری است.
به گفته دستا، فوتبال استان ظرفیت های بسیار خوبی دارد، قطعا با برنامه محوری و تدوین چشم انداز توسعه می توان برای شکوفایی توانایی ها و بهره گیری هرچه بیشتر از آنها استفاده کرد.
این مسوول ورزشی استان در ادامه با اشاره به اینکه تدوین هر برنامه به سند بالادستی نیاز دارد ، به اقدام های خوب فدراسیون و تدوین سند چشم انداز توسعه فوتبال کشور پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا در قالب برنامه مدون و چارچوب مشخص شده بتوان به اهداف مورد نظر رسید.
دستا در ادامه به اهمیت رعایت مقررات ، توجه به مسائل فرهنگی و ارزشی ، برگزاری منظم و مستمر جلسه ها، توجه به آیین نامه ها و همکاری برای اجرایی شدن برنامه های فوتبال استان تاکید کرد.
همچنین رئیسان کمیته های فوتبال استان به اهمیت برنامه محوری ، برگزاری منظم جلسه ها ، رعایت مقررات و آئین نامه ها و مسائل فرهنگی اشاره کردند.
هیات فوتبال استان یزد دارای 20 کمیته است و هم اکنون 22 تیم در لیگ های کشوری و 70 تیم در لیگ های استانی حضور دارند.
یزد 47 هیات ورزشی و 65 هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه است، این استان یک میلیون و 138هزار نفر بر اساس سرشماری آبان ماه 1395 جمعیت دارد.
7536/ 2047/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*


درباره gohari