خانه / دسته‌بندی نشده / دیدار شهرداری همدان – خیبر خرم آباد؛ جدال برای رهایی از حاشیه

دیدار شهرداری همدان – خیبر خرم آباد؛ جدال برای رهایی از حاشیهبه گزارش ایرنا، تیم شهرداری همدان چند هفته ای است که روی نوار ناکامی قدم برداشته و نتوانسته است رضایت تماشاگران و مسوولان را جلب کند.
شاگردان گل محمدی از هفته چهارم تا ششم لیگ دسته 2 فوتبال کشور موفق به پیروزی نشده اند و همین مساله فشار روحی مضاعف را بر کادر فنی و بازیکنان این تیم وارد کرده است.
حتی زمزمه های تغییرات در نیمکت شهرداری همدان در همین هفته ها به گوش می رسد و اگر هادی گل محمدی سرمربی شهرداری نتواند شرایط را تغییر دهد بدون تردید جایگاه خود او دستخوش تغییر خواهد شد.
به زعم بسیاری از کارشناسان، شهرداری امسال در جذب بازیکن موفق عمل نکرد و بازیکنان غیر بومی این تیم هم نتوانسته اند آنطور که باید به موفقیت این تیم کمک کنند.
ضعف گلزنی محمد مهری مهاجم شمالی، مصدومیت میلاد باقری دیگر بازیکن غیر بومی و نیز آسیب دیدگی داود اژدری سنگربان غیر بومی شهرداری چی ها باعث شد تا این تیم با مشکلاتی روبه رو شود.
منتقدان مدعی هستند که از بلاتکلیفی در امور اداری و مدیریتی شهرداری و اوضاع نابسمان در وضعیت مدیران شهری سبب شده تا سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری نیز حول محور مشخصی هدفگذاری نشود.
این تیم هم اینک با مشکل مالی نیز روبه رو است و در حالیکه 10 درصد از قرارداد بازیکنان به تازگی پرداخت شده، اما همچنان مشکلات پابرجاست.
با این حال کادر فنی شهرداری همدان در تلاش برای کسب نتایج مطلوب است و فرصت جبرای برای این تیم نیز وجود دارد.
شهرداری چی ها اگر بتوانند خیبر خرم آباد را شکست بدهند، فاصله امتیازی خود را با مدعیان بالانشین جدول گروه سه کم خواهند کرد و امیدواری آنها برای رسیدن به صدر جدول بیشتر می شود.
شاگردان گل محمدی نباید تصور این را داشته باشند که همانند سال قبل، امسال هم بر مدار موفقیت باقی خواهند ماند.
این تیم هم اینک با 6 امتیاز رتبه هفتم جدول 11 تیمی گروه سه را در اختیار دارند و در واقع در مرز سقوط هستند و چه بسا پیروزی مقابل خیبر خرم آباد این تیم را حداقل چند پله بالاتر ببرد.
از سوی دیگر خیبر خرم آباد هم در این هفته ها نتایج پرنوسان را کسب کرده و غیر قابل پیش بینی بوده است.
نماینده لرستان پس از پیروزی پرگل هفته چهارم مقابل گیتی پسند اصفهان، در 2 هفته اخیر به ترتیب برابر بعثت کرمانشاه و پالایش آبادان تن به شکست داده اند تا نیمکت این تیم هم لرزان شود.
مهرداد خادمی سرمربی تیم خیبر خرم آباد نیز نسبت به مشکلات تیمش انتقادهایی داشته است.
خیبری ها برای اینکه بتوانند در جمع مدعیان گروه سه باقی بمانند در برابر شهرداری همدان چاره ای جز پیروزی نخواهند داشت.
ترکیب آنها را بازیکنان با انگیزه اما کم تجربه تشکیل داده اند که همین مساله کم تجربگی باعث مشکلاتی در نتیجه گیری این تیم نیز شده است.
سرپرست تیم شهرداری همدان در خصوص آخرین وضعیت این تیم، گفت: در هفت روز اخیر تمرین آماده سازی خوبی را پشت سر گذاشته ایم و برای رویارویی مقابل خیبر آماده هستیم.
فرشید گل محمدی افزود: تیم ما در این بازی محکوم به پیروزی است هر چند حریف نیز شرایط مشابه ما را دارد. منتهی باید از میزبانی در این مسابقه استفاده لازم را داشته باشیم.
وی بیان کرد: علیرضا شاهسوند و میثم خلیلی همچنان در تیم ما مصدوم هستند؛ ضمن اینکه داود اژدری و میلاد باقری دوران نقاهت خود را پشت سر می گذارند و احتمال حضورشان در این بازی وجود دارد.
وی خاطرنشان کرد: انتظار داریم تماشاگران با حضور در ورزشگاه به حمایت از تیم شهرداری بپردازند.

***با لباس منقش به پرچم ایران و نام خلیج فارس به میدان می رویم
گل محمدی یادآوری کرد: در بازی شهرداری برابر خیبر خرم آباد، با لباس های منقش به پرچم مقدس ایران و نام خلیج تا ابد فارس به میدان خواهیم رفت.
گل محمدی با محکوم کردن موضع گیری اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نسبت به ملت ایران، اظهار کرد: به دنبال سخنان نابخردانه ترامپ در استفاده از واژه جعلی خلیج عربی به جای خیلج فارس، در نظر داریم تا به نوبه خود پاسخ محکمی به وی در زمین ورزش بدهیم.
وی افزود: با توجه به فرهنگی بودن باشگاه شهرداری همدان که در گذشته هم اقدامات ارزنده فرهنگی انجام داده است، بنا داریم تا در روز مسابقه با خیبر خرم آباد با لباس‌هایی منقش به پرچم مقدس ایران و نام خلیج تا ابد فارس به میدان برویم.
دیدار تیم های شهرداری همدان و خیبر خرم آباد امروز سه شنبه راس ساعت 15 به میزبانی ورزشگاه شهدای قدس همدان آغاز می شود.
7520/2090
گزارش از: میثم ناصرنژاد** انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


درباره gohari