خانه / دسته‌بندی نشده / جذب بازیکن خارجی در تیم بسکتبال شهرداری گرگان منتفی شد

جذب بازیکن خارجی در تیم بسکتبال شهرداری گرگان منتفی شدبه گزارش خبرنگار ایرنا سیدزمان حسینی شامگاه دوشنبه پس از بازی تیمش در برابر دانشگاه آزاد تهران در گفت و گو با خبرنگاران افزود: شب گذشته سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان موافقت با جذب یک بازیکن را اعلام کرده بود اما امروز هیات مدیره باشگاه با این تصمیم مخالفت کرد.
وی اظهار کرد: به عنوان سرمربی تابع تصمیم هیات مدیره هستم اما برای حضور قوی تر در رقابت های لیگ‌ برتر حتما باید بازیکن خارجی به خدمت گیریم.
وی در خصوص دیدار تیمش برابر دانشگاه آزاد گفت: در مقابل این تیم می‌ توانستیم پیروز میدان باشیم اما باز هم سه دقیقه پایانی مانند 2 بازی گذشته گریبانگیر ما شد و بازی را واگذار کردیم.
حسینی با بیان این که نمی دانم چه زمانی از دست این سه دقیقه ها رها می شویم، تصریح کرد: دانشگاه تیم خوبی بود و باید این برد را به آنها تبریک گفت، از تماشاگران هم تشکر می‌ کنم و بازیکنان هم در حد توان خود زحمت کشیدند.
وی ادامه داد: ما باید روی پرتاب‌ های پایانی و همچنین پنالتی‌ ها دقت بیشتری کنیم اما نمایش بهتری نسبت به دو دیدار نخست داشتیم.
سرمربی تیم‌ بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص تکروی‌ های عدنان دورقی در دیدار امشب گفت: بازیکنان شوتیست زمانی که تحت فشار قرار می‌ گیرند به دنبال زدن شوت‌ های سه امتیازی هستند تا از فشار خارج شوند، من فکر می‌ کنم عدنان بازی به بازی بهتر خواهد شد.
حسینی تاکید کرد: تصمیم گیرنده نهایی در تاکتیک‌ های تیم هستم، اگر کسی حرف گوش نکرد نیمکت نشین خواهد شد و در صورت تکرار باید بازی را از جایگاه تماشاگران ببیند.
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری در خصوص درخشش خشایار علی اکبری بازیکن جوان و گرگانی، گفت: بازیکنان جوان این تیم در هر بازی بهتر می‌ شوند، اگر این بازیکنان جوان چند بازی دیگر به میدان بروند آینده روشنی خواهند داشت.
حسینی در خصوص دیدار آینده شهرداری گرگان مقابل پتروشیمی بندرامام گفت: از هیچ تیمی نمی‌ترسیم و باز هم به بازیکنان جوان خود میدان می‌دهیم، باید ایراداتمان را برطرف کنیم تا شرمنده تماشاگران نشویم.
به گزارش ایرنا در دیدار امشب؛ شهرداری گرگان با نتیجه 72 بر 68 از میزبان خود دانشگاه آزاد تهران شکست خورد.
3014/2729
*خبرنگار: مجید میهن دوستانتهای پیام /*


درباره gohari