خانه / دسته‌بندی نشده / تیم نفت و گاز گچساران قهرمان لیگ برتر هندبال ایران شد

تیم نفت و گاز گچساران قهرمان لیگ برتر هندبال ایران شدمجید راستی پور دوشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم هندبال نفت و گاز گچساران اکنون 24 امتیاز و شهرداری کازرون 21 امتیاز کسب کرده اند و تنها یک بازی تا پایان فصل باقی مانده که مصاف رو در روی این دو تیم است.
وی ادامه داد: در صورتی که شهرداری کازرون موفق شود تیم نفت و گاز گچساران را در بازی خانگی خود ببرد 23 امتیازی می شود و بدین ترتیب قهرمانی نفت و گاز گچساران در سی امین دوره رقابت های لیگ برتر قطعی است.
دیدار تیم‌های شهرداری کازرون و سپاهان اصفهان از هفته سیزدهم لیگ برتر هندبال مردان کشور در حالی که تا دقایق پایانی نیمه دوم با نتیجه 25 بر 21 به نفع سپاهان اصفهان دنبال می‌شد با اعتراض کازرونی‌ها نیمه تمام ماند.
عصر امروز دوشنبه در کمیته رسیدگی به تخلفات فدراسیون هندبال پس از بررسی کارشناسان، بازبینی فیلم بازی، گزارش داور و ناظران، بازی با نتیجه 10 بر صفر به سود تیم فولاد مبارکه اصفهان اعلام شد.
نفت و گاز گچساران که تا پایان هفته سیزدهم 345 گل وارد دروازه حریفان و 272 گل دریافت کرده دارای یکی از قوی‌ترین خطوط حمله و دفاع لیگ برتر هندبال کشور بوده است.
بیشترین تفاضل گل لیگ برتر هندبال امسال با 73 در اختیارتیم هندبال نفت و گاز گچساران است.
شهرداری کازرون با 21 امتیاز جدی‌ترین رقیب نفت و گاز گچساران است.
رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور در سال جاری با حضور هشت تیم نفت و گاز گچساران، پتروشیمی مارون، هپکو اراک، صنعت مس کرمان، کبیر موتور کازرون، سنگ آهن بافق، نیروی زمینی تهران و فولاد مبارکه سپاهان پیگیری می‌شود.
رقابت‌های لیگ برتر هندبال کشور که از 30 شهریور سال جاری آغاز شده و بر اساس برنامه زمان بندی تا پیش از پایان سال 96 به اتمام می‌رسد.
تیم هندبال مردان نفت و گاز گچساران فصل گذشته نایب قهرمان لیگ برتر هندبال ایران شده بود.
این تیم با بدست اوردن مقام چهارم باشگاه‌های آسیا و هفتم جام قهرمانی هندبال باشگاه‌های جهان در سال‌های 1395 و 1396 برای کشور افتخار کسب کرده است.
8143/1662انتهای پیام /*


درباره gohari