خانه / دسته‌بندی نشده / تیم ملی کریکت ایران از سد مالدیو گذشت

تیم ملی کریکت ایران از سد مالدیو گذشتبه گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا، تیم ملی کریکت زیر 19 سال ایران که به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی بسر می برد، پس از ناکامی در نخستین دیدار گروهی خود مقابل قطر، روز چهارشنبه در استودیوم کلاب امان برابر مالدیو به پیروزی رسید .
مسابقات قهرمانی آسیا در شهر کوالالامپور مالزی برای انتخابی جام جهانی 2017 نیوزیلند تا 17 آبان ماه ادامه خواهد داشت .
تیم ملی کریکت زیر 19 سال ایران که 98 درصد ترکیب آن از استان سیستان و بلوچستان برگزیده شده اند، در برابر قطر نتیجه را 156 بر 114 واگذار کرد .
تیم ایران روز (پنجشنبه) استراحت دارد و روز جمعه 12 آبان آخرین دیدار گروهی خود را مقابل کویت در مالزی برگزار می کند که در صورت برتری به مرحله نیمه نهایی این بازی ها راه خواهد یافت.
این دوره از مسابقات آسیایی در دو گروه در حال برگزاری است و ایران در گروه دوم با تیم های قطر، مالدیو و کویت همگروه شده و تیم های عمان، امارات متحده عربی و بحرین در گروه نخست جای دارند.
براساس جدول این مسابقات دو تیم برتر هر گروه جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب خواهند کرد.
مهدی آبروش مدیر تیم و مدیریت اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار (حامی مالی ) به ایرنا گففت: فیصل میهن دوست بازیکن تیم ملی کریکت زیر 19 سال ایران در بازی با مالدیو به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد .
وی یادآور شد : چهار مرحله اردوی تدارکاتی برای این تیم برنامه ریزی و با 50 نفر کار آغاز شد و اکنون 15 نفر در مالزی حضور دارند.
اسامی نفرات حاضر تیم ملی کریکت زیر 19 سال ایران به این شرح است :
زاهد رونجه ، زاهد آفرین ، عباسعلی رییسی ، نجیب درفشه ، نوید میهن خواه ، عامر جدگال ، فیصل میهن دوست ، علی جدگال ، ادریس رییسی ، بلال رییسی ، فیصل رییسی ، حسن بلوچی ، حسین پیری زهی ، ناصر اربابی سرجو ، آرین سلیمانی
سرپرست : حیدر معینی ،سرمربی : محمد یوسف رییسی ، مربی : اصغر رییسی،
مدیر فنی : محمود رشیددار ،مدیریت تیم : مهدی آبروش و سید صادق کیا الحسینی
تورنمنت مسابقات کریکت زیر19 سال غرب آسیا در روزهای 29 اکتبر تا8 نوامبر(7 تا 17 آبان) سال جاری در کوالالامپور با حضور هفت کشور در دو گروه الف و ب در حال برگزاری است.
شبد**آساق **مریم شفیعی **1010
انتشار:حسن معظمیانتهای پیام /*


درباره gohari