خانه / دسته‌بندی نشده / تاکیداستاندارگیلان برتسریع عملیات جستجو ونجات شناور غرق شده در انزلی

تاکیداستاندارگیلان برتسریع عملیات جستجو ونجات شناور غرق شده در انزلیبه گزارش ایرنا ، مصطفی سالاری روز جمعه در حاشیه برگزاری جلسه اضطراری پیگیری وضعیت شناور غرق شده در خزر در جمع خبرنگاران در بندرانزلی اظهار کرد: این حادثه حدود ساعت 10 صبح امروز رخ داده و پرسنل بنادر و دریانوردی با استفاده از تجهیزات در اختیار و با همکاری ستاد مدیریت بحران استان، فعالیت خود را برای جستجو و نجات دریایی آغاز کرده اند.
وی افزود: با وجود هماهنگی های لازم برای اعزام بالگرد ، متاسفانه به دلیل شرایط بد جوی، امکان پرواز وجود نداشت و در صورت مساعد شدن شرایط ، عملیات جستجو و نجات هوایی هم انجام خواهد شد.
سالاری خاطرنشان کرد : تمامی اقدامات لازم برای نجات چهار سرنشین غرق شده در حال انجام است و تیم امداد و نجات بنادر و دریانوردی و غواصان نیروی دریایی، در محدوده مد نظر مشغول جستجو هستند.
وی تاکید کرد: دستورات لازم برای شتاب در عملیات یافتن خدمه این شناور و نجات آنان صادر شده و امیدواریم در نهایت، نتیجه خوبی بگیریم و خدمه این شناور را زنده پیدا کنیم .
به گزارش خبرنگار ایرنا، یک شناور خدماتی صیادی فعال در مجموعه پرورش ماهی در قفس در محدوده حاجی بکنده ، صبح امروز (جمعه) در امواج خروشان خزر غرق شد.
شناور فعال در حوزه پرورش ماهی در قفس، چهار سرنشین داشت که دو سرنشین آن هندی و دو سرنشین بومی بودند. از وضعیت خدمه شناور حادثه دیده ، هیچ خبری نیست و امدادگران خدمات دریایی بنادر و دریانوردی در حال جستجو هستند.
خبرنگار: رضا اکبری**انتشار دهنده:گیتی بابایی
7471 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari