خانه / دسته‌بندی نشده / برای تامین اعتبار تیم های شرکت کننده در بازی های آسیایی مشکلی نداریم

برای تامین اعتبار تیم های شرکت کننده در بازی های آسیایی مشکلی نداریمبه گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، فرامرزیان روز دوشنبه گفت: برای تامین اعتبار تیم های شرکت کننده در رویدادهای مهمی که در سال 2018 پیش رو داریم متناسب با آنچه در جلسات ستاد عالی بازی های آسیای تصویب شده است، تامین اعتبار خواهد شد.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان افزود: طبیعی است که هزینه های تدارکات تیم های مختلف، هزینه های اعزام، مخارج جانبی تیم ها مثل لوازم ورزشکاران و بسیاری هزینه های دیگر با خودمان است و تنها هزینه های حضور تیم ها در محل دهکده بازی هاست که توسط نهادهای بین المللی تامین می شود.
فرامرزیان ادامه داد: عملا 90 درصد هزینه ها مربوط به زمان های پیش از اعزام و مراحل آماده سازی تیم های مختلف است که از منابع داخلی مثل وزارت ورزش و جوانان، ستاد المپیک و پارالمپیک تامین می شود.
وی در خصوص حمایت وزارت ورزش از فدراسیون های مختلف برای بازی های آسیایی گفت: فدراسیون ها به عنوان یک واحد حقوقی مستقل برای خود برنامه ریزی و منابع مالی جداگانه دارند و ما هم به آنها کمک می کنیم. بر اساس برنامه هایی که از طرف هر فدراسیونی به ما اعلام شده وزارت ورزش و جوانان پای تعهدات خود ایستاده است و مطالبات فدراسیون ها را پرداخت می کند.
فرامرزیان در خصوص تخصیص مالی فدراسیون های مختلف تا پایان سال گفت: امیدواریم که تا پایان سال 96 به میزان ضریب تخصیصی که دولت به ما می دهد به فدراسیون ها پرداخت داشته باشیم. تا این لحظه حدود 73 درصد از طرف دولت تخصیص داشته ایم و به طور میانگین به همین مقدار هم به فدراسیون ها بودجه تخصیص داده ایم. در تلاش هستیم این میزان را تا پایان سال به 100 درصد برسانیم تا همین میزان پرداختی عاید فدراسیون ها شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 9118** 1368انتهای پیام /*


درباره gohari