خانه / دسته‌بندی نشده / برانکو: به خاطر نبود ملی پوشانم، گریه نمی کنم

برانکو: به خاطر نبود ملی پوشانم، گریه نمی کنمبه گزارش ایرنا، برانکو در پایان تمرین عصر امروز (دوشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امیدوارم بازیکنان ملی پوش پرسپولیس به سلامت بازگردند و در این مقطع به تیم کمک کنند.
وی افزود: اکنون مهمترین مساله برای پرسپولیس دیدار با استقلال خوزستان است که دو سال قبل با هدایت «عبداله ویسی» به قهرمانی رسید و می خواهیم سه امتیاز دیدار با آنان را کسب کنیم.
وی در مورد بازگشت «فرشاد احمدزاده» به تمرینات، گفت: شرایط او برای حضور در میدان مشخص نیست و فردا ترکیب بازی مقابل استقلال خوزستان که پنجشنبه برگزار می شود را می شناسیم. همچنین هرچند مصدومیت «شجاع خلیل زاده» بهتر شده است، اما در مورد وی نیز تصمیم گیری نکرده ایم.
برانکو در خصوص اینکه آیا به بازیکنان ملی پوش تیمش برای دیدار با استقلال خوزستان استراحت خواهد داد؟ عنوان کرد: احتمال این مساله وجود دارد، چرا که بازیکنان پرسپولیس تنها چند ساعت قبل از پرواز ما به خوزستان به تهران می رسند.
وی در مورد تاثیر محرومیت تیمش از جذب بازیکن، عنوان کرد: تیم خیلی خوبی داریم و اگر امکان گرفتن بازیکن جدید وجود نداشته باشد، اتفاق خاصی رخ نمی دهد. البته تلاش می کنیم تا محرومیت ها را تعلیق یا کاهش دهیم.
برانکو در خصوص مذاکره با فدراسیون کراوسی و دلیل نپذیرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کشورش، گفت: با پرسپولیس قرارداد دارم و صحیح نبود در ین مقطع مذاکره جدی با فدراسیون کرواسی انجام دهم.
وی در مورد احتمال اینکه بزودی هدایت تیم ملی کرواسی به او سپرده می شود، عنوان کرد: هیچ چیز مشخص نیست، اما احتمالات همیشه وجود دارند. کرواسی امشب دیدار مهمی با اوکراین دارد که امیدوارم با کسب نتیجه لازم به جام جهانی برسد.
برانکو در خصوص روند کند شدن توافق و تمدید قرارداد با پرسپولیس، تصریح کرد: فکر می کنم دو طرف علاقمند به همکاری هستند و از اینکه در آینده چه اتفاقی رخ می دهد را نمی توان پیش بینی کرد.
وی در خصوص انتشار اخباری مبنی بر حضور «علی کریمی» در کادر فنی پرسپولیس به عنوان مربی، گفت: این را باید دوستان رسانه ای که مطرح کرده اند پاسخ دهند. کریمی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است و برایش در عرصه مربیگری آرزوی موفقیت می کنم.
سرمربی پرسپولیس، گفت: متاسفانه او سریال خوبی با تیم نفت نداشت و باید در جای خوبی توانش را اثبات کند.
وی در خصوص اینکه چرا برخلاف گذشته روحیه خوبی ندارد، گفت: اصلا چنین چیزی نیست و شرایط خوبی دارم. شاید در تمرینات سر بازیکنان فریاد بزنم، اما اکنون ایده آل هستم.
برانکو عنوان کرد:هر تیمی در جهان حتی رئال مادرید، بایرن مونیخ و چلسی هم با بحران روبه رو می شوند و نمی توان همیشه پیروز شد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1368
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari