خانه / دسته‌بندی نشده / بحرین میزبان مسابقات والیبال پسران جوان 2018 آسیا شد

بحرین میزبان مسابقات والیبال پسران جوان 2018 آسیا شدبه گزارش روز جمعه ایرنا از فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا 19 تا 27 تیرماه سال 95 به میزبان چین تایپه برگزار شد و تیم ملی والیبال جوانان ایران با پذیرش شکست در دیدار نهایی برابر نماینده جوانان چین به مقام نایب قهرمانی دست یافت.
نوزدهمین دوره رقابت های والیبال پسران جوان آسیا از 30 تیرماه 97 در منامه آغاز می شود و ششم مرداد ماه با معرفی برترین های آسیا به کار خود پایان می دهد.
والیبال جوانان ایران تجربه حضور در پانزده دوره این رقابت ها در پرونده کاری خود دارد که پنج عنوان قهرمانی، سه نایب قهرمانی و دو مقام سومی ره آورد آنان از این رقابت ها است و در سال 2018 شانزدهمین حضور خود در این رقابت ها را تجربه خواهد کرد.
کره جنوبی با 6 عنوان قهرمانی، دو نایب قهرمانی و سه مقام سومی پرافتخارترین کشور این رقابت هاست و ایران در جایگاه دوم این رده بندی قرار دارد.
کشورهای چین (4 طلا، 4 نقره و 5 برنز) ژاپن (3طلا، 5 نقره و 2 برنز) و هند (2 نقره و 3 برنز) در رتبه های سوم تا پنجم افتخارآفرین های مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا قرار دارند.
بحرین در سال 2017 میزبان مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان بود که تیم ایران برای دومین بار بر روی سکو قهرمانی این رقابت ها قرار گرفت.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1021
دریافت کننده: خدیجه روزبهانی**انتشار: حسین نوروزیانانتهای پیام /*


درباره gohari