خانه / دسته‌بندی نشده / استیلی: مشکل بزرگ پرسپولیس خراب کردن موقعیت هاست

استیلی: مشکل بزرگ پرسپولیس خراب کردن موقعیت هاستاستیلی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص برد پرسپولیس مقابل الوصل امارات، گفت: بعد از دو بازی بسیار ضعیف مقابل السد قطر و استقلال تهران این پیروزی اهمیت ویژه ای برای پرسپولیس داشت و فشار روانی زیادی از روی تیم برداشته شد.
وی ادامه داد: اطمینان داشته باشید اگر در دیدار مقابل الوصل کمی با دقت تر ظاهر می شدیم، گل های بیشتری به ثمر می رسید و با ادامه این ضعف در مراحل بالاتر دچار مشکلات جدی خواهیم شد.
سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در حال حاضر پرسپولیس با شش امتیاز صدرنشین گروه سوم است، اما حضور سه تیم شش امتیازی
در این گروه نشان از سختی کار پرسپولیس برای صعود به مرحله بعد دارد و از این پس دیگر حق از دست دادن امتیاز را نداریم.
وی با اشاره به دلایل ضعف پرسپولیس در چند بازی اخیر، اظهار کرد: کمربند خط میانی پرسپولیس در این چند بازی ضعیف بود و باید مجدد به حالت گذشته باز گردد. بازیکنان خط حمله ما باید از سوی کمربند خط میانی تغذیه شوند و امیدوارم پرسپولیس به شرایط ایده آل برگردد.
سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: دست پرسپولیس این روزها برای تیم های حریف رو شده و روز گذشته الوصل نیز به درستی کناره های زمین را برای نفوذ بازیکنان بسته بود.
وی در خصوص بازی کردن سیامک نعمتی در خط حمله پرسپولیس، اظهار کرد: نعمتی در گوشه ها توانایی بسیار بیشتری دارد و زمانی که از او در خط حمله استفاده می شود در واقع پرسپولیس با یک مهاجم بازی می کند. به اعتقاد من زوج منشا و علیپور بسیار خطرناک تر از سایر زوج هایی است که برانکو مورد استفاده قرار داده است.
استیلی با حمایت از عملکرد «محسن ربیع خواه»، گفت: ربیع خواه در طول مدت حضورش در پرسپولیس زحمات زیادی برای این تیم کشیده است، اما چون زیاد از حد در اختیار تیم بازی می کند عملکردش دیده نمی شود. از همه می خواهم قدردان بازیکنان خود باشیم و بدانیم آنها برای پرسپولیس تلاش زیادی کرده اند.
وی افزود: یکی دیگر از اتفاقات خوبی که در دیدار مقابل الوصل رخ داد، حضور «محسن مسلمان» در زمین بود.
استیلی با اشاره به اهمیت تمدید قرارداد با بازیکنان پرسپولیس، گفت: تعداد زیادی از بازیکنان تیم در پایان این فصل قراردادشان تمام می شود و با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه مطمئن هستم آنها تیم را تنها نخواهند گذاشت، اما بهتر است مدیران باشگاه نیز هرچه سریعتر مذاکرات خود را آغاز کنند.
تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته موفق شد با نتیجه دو بر صفر الوصل امارات را شکست دهد تا با شش امتیاز و تفاضل گل بهتر صدرنشین گروه سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368انتهای پیام /*


درباره gohari