به گزارش ایسنا و به نقل از چاینادیلی، در بحبوحه شیوع گسترده “کروناویروس”، استارتاپ “سنس‌تایم”(SenseTime) دوره‌های آنلاینی را برای ارائه هوش مصنوعی برگزار می‌کند.

این حرکت، بخشی از تلاش‌های این شرکت در گسترش اطلاعات راجع به هوش مصنوعی در میان دانشجویان و اساتید است تا این امر به پرورش‌ استعدادهای بیشتر منجر شود.

قرار است این دوره‌های تحصیلی آنلاین هوش مصنوعی برای اساتید و دانشجویان برگزار شود. همچنین “سنس‌تایم” یک پلتفرم آنلاین یادگیری هوش مصنوعی هم ارائه داده است که به دانشجویان کمک می‌کند در خانه تحصیل کنند.

“دای وان”(Dai Juan) مدیرکل دپارتمان آموزش “سنس‌تایم” گفت: هوش مصنوعی نقش مهمی در مبارزه با بیماری‌های فراگیر ایفا می‌کند.

از جمله نقش‌های هوش مصنوعی می‌توان به استفاده از داده‌های بزرگ برای کنترل شیوع بیماری و همچنین تسهیل در غربالگری و تشخیص بیماری‌ها اشاره کرد.

به طور دقیق‌تر می‌توان گفت “سنس‌تایم” در طول شیوع “کرونا ویروس” منابع آموزشی مناسب‌تر و با کیفیت‌تری را برای دانشجویان و اساتید فراهم می‌کند تا این افراد ذهنیت بهتری از هوش مصنوعی پیدا کنند.

پیش از این شرکت “سنس‌تایم” یک سیستم هوش مصنوعی ارائه داد که می‌تواند به سرعت، افراد دارای تب را شناسایی کند.

فناوری‌های این شرکت برای تشخیص بیماری‌های فراگیر پیش از این در فرودگاه بین‌المللی پکن، دانشگاه جیائوتونگ شانگهای و مکان‌های دیگر به کار گرفته شده است تا شاید به کنترل بیماری‌های فراگیر کمک کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید