به گزارش ایسنا، دکتر محمدهادی امین ناجی در مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ضمن تبریک ایام دهه فجر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)، افزود: چهارمین دوره مسابقات آنلاین اطلاعات عمومی ورزشی دانشگاه پیام نور از ابداعات و محصول دوره شیوع کرونا بود که نقشی بسیار مثبت در تقویت آگاهی دانشجویان و خانواده ها داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، وی با تاکید بر سیاست توسعه ورزش همگانی ، از راه اندازی مرکز ارزیابی، سلامتی و تندرستی در سازمان مرکزی و دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در آینده ای نزدیک خبر داد.

ارتباط دانشگاه با دانشجو در دوران کرونا

رئیس دانشگاه پیام نور گفت: برند و بستر الکترونیکی دانشگاه پیام نوربه ویژه در دوره کرونا که امکان برگزاری رقابت های ورزشی حضوری وجود نداشت، به بهترین نحو زمینه برای تقویت ورزش همگانی فراهم کرد.

دکتر محمدرضا زمانی نیز طی سخنانی در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه فجر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س)، افزود: شیوع بیماری کرونا محدودیت های بسیاری را در برگزاری جشنواره ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی ایجاد کرد و دانشگاه پیام نور برای حفظ تعامل با دانشجو به ویژه در این دوران که بیش از گذشته دانشجویان نیازمند ارتباط با دانشگاه بودند، توانست در بستر الکترونیکی به شکل شایسته ای این ارتباط را حفظ کند.

وی در پایان حاطرنشان کرد: از اوایل سال جاری، مسابقات وجشنواره های مختلفی در حوزه های مختلف دانشگاه پیام نور به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار شد و خوشبختانه استقبال دانشجویان برای شرکت قابل ملاحظه بود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید